30ti denní CirCOOLární výzva

Víte, jaké možnosti přináší cirkulární ekonomika naší společnosti? Zajímá Vás, jak se do tohoto procesu, na jehož konci je dlouhodobě udržitelný uzavřený systém toku energií, živin a materiálů můžete připojit? Zní to možná moc komplexně a náročně, ale opak je pravdou. Každý den můžeme udělat jeden malý krok k velké změně. Pojďte se nechat inspirovat a dělat tyto kroky s námi!

30ti denní CirCOOlární výzva, která začíná magickým datumem 15. 6. 2016, tedy v den oslav Světového dne životního prostředí, je osvětovou kampaní pro všechny, kteří mají zájem zjistit víc o cirkulární ekonomice a organizaci Institut Cirkulární Ekonomiky. Po roce našeho úspěšného fungování jsme se rozhodli otevřít se trochu více světu, ukázat naše každodenní činnosti a zapojit do nich širokou veřejnost. Je to takový měsíc otevřených dveří, kdy zveme úplně všechny na návštěvu do našich každodenních činností.

Na co se můžete těšit?

CirCOOLární Hrdinové

Představíme Vám naše partnery, organizace, jednotlivce a skupiny lidí, kteří již nyní pracují na tom, aby se Česká republika stala dalším hot spotem pro cirkulární ekonomiku.

CirCOOLární tipy

Ukážeme Vám, jak zavádět principy cirkulární ekonomiky do Vašeho každodenního života. Každý den jeden tip. To je fér, ne? Ukážeme Vám, že to není těžké. A vlastně je to mnohem jednodušší, než jste čekali.

CirCOOlární INCIEN

Podělíme se s Vámi o zákulisní informace z našeho každodenního života. Podíváte se s námi na ministerstvo i na skládku. Nevěříte?

… a vůbec. Sledujte naši Facebookovou událost a další sociální sítě a buďte CirCOOL s námi! 

Sledujte náš:

1) Facebook: Facebooková událost

2) Google Plus

3) Instagram: @incien_org

4) LinkedIn

A pokud Vás cokoliv napadá, chcete se zapojit Vy, Vaše firma či máte zájem se do našich aktivit zapojit jako dobrovolník, tak se ozvěte na email sona@incien.org. 

 

 

Sdílejte tento článek na sociálních sítích