ERSTE se stává hlavním partnerem INCIEN pro rok 2016

Vstup do nového roku je plný nových očekávání, předsevzetí a odhodlání. My jsme do roku 2016 vpluli s nadšením. Druhým naším oficiálním hlavním partnerem se stala společnost ERSTE Corporporate Banking, která se rozhodla podpořit naši činnost. V plánu máme společné aktivity, které spojuje jediné téma: cirkulární ekonomika. Jak jinak, že?
„V Erste Corporate Banking vnímáme velký potenciál v principech cirkulární ekonomiky – chceme našim klientům přinášet inspirativní příklady a umožnit jim hledat nová inovativní řešení pro rozvoj jejich podnikání. Institut Cirkulární Ekonomiky přináší právě tyto konkrétní příklady a návrhy řešení, kterých je zatím v našich podmínkách vidět málo. Věříme, že se nám podaří navázat úspěšnou spolupráci, která povede ke změně pohledu  na využívání primárních surovin, a díky využití těchto principů budou naši klienti zvyšovat svou konkurenceschopnost. “ říká Judita Naňková, produktová manažerka týmu Inovace a specializovaných programů financování České spořitelny, zaměřující se nejen na oblast odpadového hospodářství.
K odpadovému hospodářství a příležitostech, která tato oblast přináší a proč je důležité jej vidět z větší perspektivy promluvila Judita Naňková v článku „Co s banánovou slupkou?“, který v listopadu zveřejnil portál E15.cz.
Banka s dobrým jménem a dlouhou historií
Počátky historie České spořitelny sahají až do první poloviny 19. století, kdy na území tehdejšího Rakousko-Uherska působila společnost Spořitelna česká. Roku 1992 vznikla akciová společnost Česká spořitelna v právní podobě tak, jak ji známe dnes.
Pár důvodů, proč jsme se rozhodli pro spolupráci právě s Českou spořitelnou, která je od roku 2000 členem Erste Group – finanční skupiny, která sdružuje přední společnosti z oblasti financí a bankovnictví s celkovým počtem více než 17 milionů klientů.
O kvalitě služeb této banky svědčí i řada titulů, které Česká spořitelna obdržela v nejrůznějších prestižních soutěžích. V soutěži Fincentrum získává Česká spořitelna pravidelně titul Nejdůvěryhodnější banka roku a v roce 2011 dokonce získala titul Banka desetiletí. Titul Nejdůvěryhodnější banka roku se uděluje na základě hlasování veřejnosti, což svědčí o kvalitách a oblíbenosti této finanční instituce mezi běžnými občany. Americký finanční časopis Global Finance pak ohodnotil Českou spořitelnu jako nejbezpečnější banku regionu střední a východní Evropy.
 
Na naši spolupráci se upřímně těšíme, protože víme, že právě díky silným partnerům cirkulární ekonomika přestává být jen tématem, ale začíná ožívat i v praxi.

Sdílejte tento článek na sociálních sítích