Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Cirkulární ekonomika pohotově. Jak vypadá cirkulární kancelář a kdy ji můžu mít?

27.5.2020 @ 17:00 - 18:00

Velmi často firmy, které se teprve začínají orientovat v tématech spojených s udržitelností a cirkulární ekonomikou, nevědí, kde začít. S odpovědí na tuto otázku přišel Institut Cirkulární Ekonomiky, když startoval projekt Cirkulárních kanceláří. Změna myšlení ve firmách tak začala přímo v jejích srdci – kancelářských budovách, které postupně přecházely na cirkulární koleje.

Odpady, voda, energie, stravování, doprava – všechny tyto aspekty jsou zohledněné, když firmy začínají se svou vlastní cirkulární laboratoří ve firmě.

Na webináři se dozvíte:

• Proč jsou cirkulární kanceláře kancelářemi budoucnosti.
• Kde začít a jaké konkrétní kroky byste na vaši cirkulární cestě měli podniknout.
• Příklady fungujících projektů u nás i v zahraničí – od 5 000 zaměstnanců v kancelářích CTP Brno až po prezidentský palác na Slovensku

 

 

Přednášející

Laura se po sedmi letech práce v oblasti bankovnictví vrhla po hlavě do segmentu řízení INC

IEN. Řízení projektového, procesního, ale i finančního. Laura se stará, aby byl Institut Cirkulární Ekonomiky finančně soběstačnou organizací se stabilními základy jak lidskými, tak procesními. V roce 2019 založila s kolegy firmu CIRA Advisory, s.r.o., která hledá synergii mezi byznysem a přírodou. Lauřinými silnými stránkami je řízení a nastavování procesů, oblast vedení zaměstnanců a dalších členů týmu a nastavování zdravého finančního f

ungování organizací. Každodenní motivaci cítí v práci na projektech, které mají velký pozitivní vliv na rozvoj společnosti, zejména na zlepšování životního prostředí.

 

 

 

Startujeme: 27. 5. 2020, v 17.00 hodin
Délka trvání: 60 minut
Vstupné: zdarma

 

VSTUPENKY ZDE

Místo konání

WEBINÁŘ

Pořadatel

CIRA Advisory
View Pořadatel Website