Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CIRKULÁRNÍ HUB: Opravme Česko

15.9.2018 @ 11:00 - 19:00

Opravme Česko! To je heslo Opravárny, největší sítě hobby opravářů i odborných servisů v ČR. U příležitosti oslavy roku fungování nového webu www.opravarna.cz pro vás spolu s dalšími partnery připravujeme den plný opravárenských workshopů, přednášek na témata prevence vzniku odpadu a cirkulární ekonomiky a ukázek oprav včetně možnosti přinést svůj výrobek na spravení našim profíkům. Dále vás čeká dobré jídlo, pití, tombola, hudba, networking a relax. Pro děti budou připravené soutěže s ekologickou tématikou. .

Přesný program připravujeme. V tomto skvělém prostoru Kampus Hybernska máme k dispozici nádvoří s posezením, kde budou naši opraváři se stolky a nářadím, přednáškový sál, místnost pro workshopy, kavárnu, kde si budete moct koupit výbornou kávu, nealko, pivo, víno i dobré jídlo (pouze vegetariánské).

Na místě budou přítomní ověření hobby opraváři i odborné servisy z naší databáze na oblasti (budeme rozšiřovat):
– mobilní telefony
– PC, tablety, notebooky
– drobné a domácí elektro (mixéry, toustovače, audio apod..)
– starší elektro (staré vysavače, gramofony, heligonky a další věci, které odborné servisy už neopravují, ale vy je máte prostě rádi 🙂 )

Výrobky stačí přinést a sledovat, jak jim naši opraváři vdechují nový život, případně se na opravu vrhnete společně. Cena za opravu je na domluvě mezi vámi. Obvykle velmi nízká. Výrobky, na které nebudou na místě náhradní díly si opraváři převezmou na později a vystaví vám předávací protokol. Pro neopravitelné výrobky bude na místě box – budou odevzdány k odborné recyklaci.

Předběžně potvrzení hosté s příspěvky:
– Opravárna, Jan Charvát
– Ministerstvo životního prostředí
– Magistrát hlavního města Prahy – odbor prostředí
– OSN ČR
– Evropská komise ČR
– Institut pro cirkulární ekonomiku
– Kampus Hybernská, Jan Bičovský
– Alza
– Sdružení český spotřebitel, Viktor Vodička
– Zero waste domácnost, Pavla Wernerová

Vstupné:
– dobrovolné, minimálně však 100 Kč. Kapacita prostoru je omezená, pokud chcete mít jistotu, zaplaťte předem na účet: 51-6884420277/0100. Do popisu platby prosím napsat: Opravme Česko 2018 a vaše jméno. V září se prokážete nějakým dokladem. Vstupenky koupené předem i na místě budou slosovatelné o hodnotné ceny od našich partnerů.

– pokud máte zájem o místo na workshopech, ozvěte se předem na zakazky@opravarna.cz. Budou probíhat dva – opravy mobilních telefonů/PC a opravy elektra. Naučíte se například poznat příčinu závady, přeměřit elektrický proud, pájet, vyměnit displej apod.
Workshopy jsou dvouhodinové, vedené našimi profíky, s ukázkou na skutečných výrobcích. Cena jednoho je 450 Kč. Kapacity jsou velmi omezené, hlaste se co nejdříve. Další ale budeme průběžně vyhlašovat i mimo tuto akci.

– pokud jste opravář nebo servis a chtěl byste na akci přijít, opět se ozvěte na mail zakazky@opravarna.cz. Vstup rovněž za min. 100 Kč, výdělek je plně váš. Preferujeme zaregistrované v naší databázi, s určitou úspěšností oprav a pozitivním hodnocením od zákazníků.

– pro přispěvatele z Hithitu platí podmínky dle jejich odměn (vstupné, workshopy, občerstvení zdarma atd..).

Partneři:
– Ministerstvo životního prostředí (záštita ministra)
– Magistrát hlavního města Praha
– Alza
– Sdružení český spotřebitel

Pokud jste firma nebo organizace s podobným smýšlením jako máme my (waste prevention, sustainability,.) a chtěli byste se nějak zapojit, prezentovat na akci, mít tam stánek apod., ozvěte se na: honza@opravarna.cz.

Více o nás: www.opravarna.cz
O kampani Opravme Česko: https://www.opravarna.cz/opravme-cesko

Moc se na vás na všechny těšíme … 🙂

Budeme rádi za sdílení události a pozvání lidí, kterým myslíte, že by se to mohlo líbit 😉

#opravarna #opravmecesko

Podrobnosti

Datum:
15.9.2018
Čas:
11:00 - 19:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/217876485711544/?__mref=mb

Napsat komentář