Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

INCIEN: Cirkulární ekonomika v textilním průmyslu

12.5.2017 @ 9:00 - 13:00

Rádi bychom Vás pozvali na seminář „Odpovědné podnikání z pohledu dodavatelských řetězců v oděvnickém a obuvnickém sektoru“. Seminář pořádá Národní kontaktní místo ČR, které působí při Ministerstvu průmyslu a obchodu, a se věnuje odpovědnému podnikání. Seminář je pořádaný za účasti zástupců německého NKM a proběhne dne 12. květnu 2017 od 9.30 hod. budově Ministerstva průmyslu a obchodu (zasedací místnost č. 239), Na Františku 32, Praha 1.

Seminář je určený textilním podnikům a zainteresovaným stakeholderům. Téma semináře odráží aktuální zájem o tento sektor na poli OECD, neboť v únoru t. r. byly publikovány při příležitosti Roundtable on Due Diligence in the  Garment and Footwear Sector Due Diligence Guidance for Responsible Supply Chains in the Garment and Footwear Sector,http://www.oecd.org/corporate/mne/responsible-supply-chains-textile-garment-sector.htm .

Cílem semináře není pouze propagovat výše uvedený dokument a myšlenku odpovědného podnikání mezi podniky, ale spíše poskytnout českým textilním společnostem možnost setkat se zástupci německých textilních společností, podělit se o zkušenosti a otevřít diskuzi o výzvách textilního průmyslu.

Projížděla jsem si na základě doporučení své kamarádky V. Nevrlé vaše webové stránky a chtěla jsem se zeptat, zda byste neměla zájem vystoupit na semináři a pohovořit o tom jak Vaše organizace spolupracuje s firmami v této oblasti.

Registrace na seminář probíhá do 5. května 2017 na kontaktním e-mailu nkm@mpo.cz.

Podrobnosti

Datum:
12.5.2017
Čas:
9:00 - 13:00
Štítky Akce:
, , , , , , ,

Místo konání

Ministerstvo průmyslu a bchodu
Praha, + Google Mapa
View Místo konání Website