Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jak rychle zhodnotit a nastavit principy cirkulární ekonomiky ve vašem provozu

25.2.2021 @ 9:30 - 10:30

Zdarma

Potřebujete zjistit, jak si váš provoz stojí z pohledu cirkulární ekonomiky? Chcete rychle validovat váš vztah k cirkularitě a převést výsledky do praxe?  Pak je webinář o službě Quick check udržitelnosti, který pořádá naše sesterská organizace CIRAA, právě pro vás. Během jedné hodiny vás Pavel Sedláček z CIRAA provede všemi stěžejními okruhy,  na které je potřeba se v rámci cirkularity zaměřit. Zároveň vám představí, jak můžete dostupně a rychle ověřit svůj současný stav udržitelnosti i ve vaší firmě.

Co je Quick Check cirkulární ekonomiky a na co se zaměřuje? 

Quick Check můžete uplatnit na několika úrovních. První z nich je spotřeba primárních zdrojů, jako je voda a energie. Webinář se zaměří na jejich vědomou spotřebu a také na možnost úspor. Další oblast se pojí s nakládáním s odpady a minimalizací jejich vzniku a tedy i ovlivňování nákupů a parametrů na dodavatele. Soustředit se tedy bude i na provoz samotný, od běžného provozního vybavení a používaných materiálů, přes kancelářské a výrobní potřeby, výpočetní techniku až po nastavení tiskáren. Neodmyslitelně k tomu patří i prostory jako kuchyňky, kantýny a bistra.

Nejdůležitějším pilířem Quick checku cirkulární ekonomiky jsou lidé ve firmě, zaměstnanci a spolupracovníci, protože ti jsou podstatnou částí celé této změny. A proto i jim v rámci webináře Pavel věnuje velký prostor.

V CIRAA vám ukážou, na jaké hlavní oblasti se zaměřit, jak postupně implementovat změnu a jak efektivně tuto změnu řešit, aby vám přinesla očekávaný užitek v co možná nejkratším čase.

Registrujte se na akci zde.

Podrobnosti

Datum:
25.2.2021
Čas:
9:30 - 10:30
Cena:
Zdarma
Webová stránka:
https://www.ciraa.eu/event/jak-rychle-zhodnotit-a-nastavit-principy-cirkularni-ekonomiky-ve-vasem-provozu/

Místo konání

Online

Pořadatel

CIRA Advisory
View Pořadatel Website

Napsat komentář