Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PARTNER: Konference Chytrá energie pro podnikání a města

17.5.2017 @ 10:00 - 15:30

17.5.2017, 10:00 – 17. 5. 2017, 15:30

Dovolte, abychom Vás pozvali na konferenci Chytrá energie pro podnikání a města, která proběhne 17. května 2017 v Lichtenštejnském paláci v Praze (10-15:30). Konferenci Chytrá energie pro podnikání a města připravuje Velvyslanectví Nizozemského království v ČR, Aliance pro energetickou soběstačnost, Glopolis a Úřad vlády. V rámci programu se představí inovativní podnikatelské a komunální projekty z České republiky a Nizozemska.

Mezi hlavní hosty akce patří Jan-Willem Vosmeer, manažer udržitelného rozvoje HEINEKEN. Pivovarům pod značkou HEINEKEN lze s nadsázkou říkat “solární král piva”, neboť k výrobě piva v řadě jeho závodů přispívá také solární elektřina. Jan-Willem Vosmeer se podělí o konkrétní kroky a výsledky v oblastech šetrného přístupu při výrobě piva.

Druhým nizozemským hostem je holandsko-indický architekt Ashok Bhalotra, který je mimo jiné hlavním autorem energeticky soběstačného Města slunce.

České projekty reprezentují například Jaromír Vorel, jednatel společnosti ŠKO-ENERGO, Vojtěch Kotecký, analytik think thanku Glopolis, Martin Ander, náměstek brněnského primátora nebo Martin Wachtl ze společnosti Energie ČR. V jednání je také účast zástupce Vlády ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Více podrobností o akci naleznete v připojené pozvánce, kterou lze také stáhnout zde. Zájemce o účast prosíme o vyplnění registračního formuláře (odkaz).

Podrobnosti

Datum:
17.5.2017
Čas:
10:00 - 15:30
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

Praha
View Místo konání Website