Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PARTNEŘI: Filmový festival příběhy Země

6.10.2017 - 12.10.2017

Zveme Vás na akci, za kterou stojí úžasní lidé. 

SOUTĚŽNÍ FESTIVAL V PRAZE

Přehlídka dokumentárních filmů z celého světa, přednášky odborníků a osobností, besedy s filmovými tvůrci, workshopy, koncerty, výstavy, program pro rodiny s dětmi. Ocenění mezinárodní poroty soutěžního festivalu získají dokumentární filmy, které svou formou a obsahem nejvíce přispívají k udržitelné budoucnosti života na této planetě.

40 FILMOVÝCH FESTIVALŮ PO CELÉ ČR

Ty nejlepší dokumentární filmy, zajímavé přednášky, koncerty, workshopy a další doprovodné akce může během roku veřejnost zhlédnout v dalších 40 městech po celé ČR.

Po celé ČR od letošního listopadu do dubna 2018.

PROGRAM PRO ŠKOLY

Filmy, soutěže a interaktivní zábavné vzdělávání jako dopolední program pro budoucí dospěláky z pozvaných základních a středních škol. V současné chvíli je zapojeno více než 240 škol v ČR.

Každý rok pouze pro školy od listopadu do dubna.

O POŘADATELI

Pořadatelem a organizátorem mezinárodního filmového festivalu Příběhy Země je společnost Ekotopfilm s.r.o. se sídlem v České republice. Společnost vznikla v roce 2016 s posláním pomáhat nacházet řešení pro udržitelnou budoucnost planety prostřednictvím  filmu, zábavy a poznání.

Vznik festivalu inspirovaly ostatními podobné festivaly v zahraničí. V roce 2016 pro první ročník pod názvem Ekotopfilm zapůjčil filmy partnerský festival ze Slovenska. první ročník festivalu  navštívilo 72 000 návštěvníku v 50 městech.

V roce 2017 funguje festival Příběhy Země pod svým novým názvem již zcela samostatně.

Podrobnosti

Zahájení:
6.10.2017
Ukončení:
12.10.2017
Štítky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://www.pribehyzeme.cz/