Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

POŘÁDÁME: konference ODPAD ZDROJEM 2019

28.3.2019 - 29.3.2019

Představte si obec, která hospodaří takovým způsobem, že jí odpady přináší zdroje a je energeticky soběstačná.  Občas stačí malé kroky, být otevřený inovativním řešením, nechat se inspirovat příklady dobré praxe a být ochoten přijmout změnu. Spousta inspirativních příkladů je již k dispozici a my je s Vámi chceme sdílet. Naučíme se společně vnímat odpad jako zdroj.

První ročník konference ODPAD ZDROJEM byl zaměřen na efektivní nakládání s odpady v obci, které prospívá obecnímu rozpočtu, obyvatelům i životnímu prostředí. Druhý a třetí ročníky byly více komplexní a nabízely řešení pro soběstačnost a efektivní fungování obcí a měst ve čtyřech základních oblastech: ODPADY, ENERGIE, VODA a STAVBY.

V tomto komplexním spojení, jsme se vzhledem k ohlasům z loňského ročníku, rozhodli pokračovat a rozšířit o jedno chtěné téma, nabízíme Vám pět témat v základních oblastech: ODPADY, ENERGIE, VODA, STAVBY obohacené o téma CIRKULÁRNÍ RADNICE. Našim cílem je ukázat příklady dobré praxe z České republiky i ze zahraničí a zprostředkovat zástupcům samospráv diskuzi s odborníky. Představíme fungující chytré technologie a inovace umožňující hospodařit efektivněji a v souladu s přírodou a oběhovým hospodářstvím.

Stejně jako minulý ročník i tento budeme sledovat uhlíkovou stopu celé akce. Aby jste i Vy mohli pomoci ke snížení uhlíkové stopy, můžete využít námi připravenou tabulku, do které napíšete svůj zájem o spolujízdu. V případě zájmu o doprovod při cestě na konferenci prosíme o její vyplnění ZDE.

 

Více informací o celé konferenci naleznete zde.

[envira-gallery id=“1700″]

Podrobnosti

Zahájení:
28.3.2019
Ukončení:
29.3.2019
Štítky Akce:

Pořadatel

INCIEN

Místo konání

Rodinný Hotel Na Farmě
Choťovice 134, + Google Mapa
Telefon:
+420 606 060 856
View Místo konání Website