Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

POŘÁDÁME Veletrh Uplatni.se

21.11.2018

135Kč

Hlavním posláním projektu Uplatni.se je propojovat studenty s firmami, které naplňují Cíle udržitelného rozvoje. Srdcem projektu je portál www.uplatni.se. Neméně důležité je ale spojení v reálném světě, právě proto vznikl veletrh Uplatni.se.

Veletrh Uplatni.se pořádáme každoročně, tentokrát proběhne dne 21. listopadu 2018 v Praze ve Studiu ALTA již pátý ročník s názvem Veletrh Uplatni.se udržitelně,  hlavním cílem veletrhu je propojit firmy z oblasti udržitelného podnikání s veřejností.

 

PRO STUDENTY
Každý účastník bude mít možnost načerpat inspiraci a zejména navázat spolupráci s firmami, které nabízí uplatnění v oblastech udržitelného podnikání. Takže pokud jsi student a hledáš zaměstnání, které má smysl, motivaci k rozjetí vlastního podnikání, stáž, praxi, trainee program nebo téma na psaní diplomky, tak přijď, právě o to tady běží!

Na akci se můžeš těšit na inspirativní řečníky, kteří rozjeli svůj byznys na myšlence udržitelnosti, seznámíš se s firmami, které se jen „nenatírají na zeleno“, ale skutečně pracují na rozvoji těchto témat a navíc navštívíš super workshopy, poznáš neziskovky, které nelení a zelení, budeš mít možnost diskutovat, otestovat si svůj nápad a také ochutnáš jídlo, které k nám necestovalo přes půl světa.

Na akci je potřeba se zaregistrovat na: https://www.uplatni.se/registrace-na-veletrh/
a vstupné je 135 Kč (občerstvení v ceně)

________________________________________

PRO FIRMY
Umožňujeme firmám možnost prezentovat se za zlomky cen, na které jste zvyklí u velkých kariérních veletrhů. Nevíc do svého týmu můžete najít skvělé kolegy, kteří mají skutečně zájem o práci, která má smysl. Konkrétní nabídku pro firmy si prosím, vyžádejte u Laury (laura@incien.org).

 

 

Více informací  naleznete zde.

Podrobnosti

Datum:
21.11.2018
Cena:
135Kč
Štítky Akce:
, ,
Webová stránka:
https://www.uplatni.se/veletrh-uplatni-se/

Pořadatelé

Uplatni.se
Institut Cirkulární Ekonomiky
Studio ALTA

Místo konání

Studio ALTA
U Výstaviště 21
Praha 7,
+ Google Mapa