Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

INCIEN: Swap v Pokojích – výměna nejen oblečení

3.2.2018 @ 11:00 - 19:00

DORAŽ – PŘINES dobré věci – VYMĚŇ – ODNES

Praskají vaše skříně ve švech, protože je vám líto vyhodit ten hezký svetr, ve kterém jste šla na první rande, anebo tu úžasnou blůzku od kamarádky, ale víte, že už je prostě neunosíte? Teď už morální kocovinu mít nemusíte, můžete totiž tyto věci poslat dál!
Výměna DOBRÉHO oblečení, knih, potřeb do domácnosti, šperků – vše, co už vám nepřináší radost, můžete nechat plavat u nás v Pokojích. Třeba zase někdo přinese něco, co oceníte a potřebujete vy.

JAK SWAP FUNGUJE :
Přinesete (ale není to podmínkou) oblečení, doplňky, bižuterii, menší potřeby a předměty do domácnosti a odnést (také není podmínkou) si můžete cokoliv, co potřebujete či se vám líbí ZDARMA. Prosím, přineste jen co unesete , max 2 tašky. Dbejte na výběr věcí , spíše přineste méně v lepší kvalitě. Přineste pouze věci, které nepotřebují zásadní opravu a jsou kompletní, vyprané či umyté. Tímto společně zajistíme dobrou kvalitu věcí na swapu a příjemnější swapování. PŘINESME FAJN VĚCI, CO MOHOU SLOUŽIT DÁL.

VĚCI, KTERÉ CHCETE DAROVAT, MŮŽETE NOSIT DO PROSTORU JIŽ TENTO TÝDEN – A TO 29.1. 14-19hod, 30.1. 14-19hod, 1.2. 15-20hod ANEBO V PRŮBĚHU AKCE.

A CO SE ZBYLÝMI VĚCMI, KTERÉ SI NIKDO NEODNESE?
Víme, že část si odveze organizace POTEX: http://www.recyklujemetextil.cz/kontakt a o dalších partnerech Vás budeme brzy informovat

Nezapomeňte, že nenakupováním, tříděním, recyklací a posíláním věcí dál šetříme energii, planetu a prodlužujeme životní cyklus výrobků. Děkujeme, že v tom jedete s námi.

Doporučené vstupné: 70 Kč
ENGLISH

SWAP: Exchange clothes, get rid of the things you don’t use any more and give them a second life.
SWAP is an exchange of good clothing, books, household goods, jewelry – everything that doesn’t make you happy any more, but you don´t want to just throw it away. And maybe someone will bring something you will take home instead.

SWAP – HOW IT WORKS:
Bring (but it´s not mandatory) clothing, accessories, jewelry, small household items, books and you can take whatever you need or like FOR FREE. Quantity is limited for 2 bags, the condition is to bring nice things that can be worn or used by someone else.
We accept the clothes and other stuff during the whole event.

Podrobnosti

Datum:
3.2.2018
Čas:
11:00 - 19:00
Štítky Akce:
,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/138288293516426/?active_tab=about

Místo konání

Z pokoje do pokoje
Za poříčskou bránou 7
Praha, 18000 Česká republika
+ Google Mapa