Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Webinář: Dotace pro cirkulární ekonomiku

23.6.2020 @ 17:00 - 18:00

Systém podpor pro české firmy je velmi rozsáhlý a firmy se v něm často neumí orientovat. Navíc programů, ze kterých lze podpořit cirkulární projekty, je tu mnoho. Mnohdy se ani nejedná o programy, které jsou cílené na cirkulární ekonomiku, ale cirkulární projekty v nich mají obstojné šance na úspěch.

Dotace, které motivují firmy k tomu, aby investovaly do dlouhodobé udržitelnosti a šetrnosti výroby k životnímu prostředí, jsou dotace, které se nám vrátí, dotace, které mají smysl, dotace, za které by se firmy neměly stydět, ale naopak se jimi pochlubit!

Na webináři si přehledně a na konkrétních příkladech společně projdeme, jaké oblasti jsou státem podporovány a na jaké cirkulární projekty mohou firmy čerpat dotace. Zároveň vás seznámíme se samotným procesem žádosti o dotaci, základními podmínkami a nejčastějšími chybami.


Přednášející

Michala vystudovala ekonomické teorie na fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, je zakladatelkou a ředitelkou agentury MIDA Consulting s.r.o., specializující se na získávání finanční podpory pro podniky ze zpracovatelského průmyslu a služeb. Přes 11 let se věnuje především inovačním a vývojovým projektům, na které pomáhá firmám získat veřejné finance, ať už v podobě dotací, zvýhodněných úvěrů, nebo slevy na dani. V květnu úspěšně dokončila Kurz Oběhového hospodářství na VŠCHT v rámci Celoživotního vzdělávání. Zajímá se o projekty cirkulární ekonomiky a se svou agenturou provozuje portál www.cirkularnidotace.cz, který má za cíl inf

ormovat firmy o možnostech podpory pro cirkulární projekty a motivovat k realizaci cirkulárních projektů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Startujeme: 23. 6. 2020, v 17.00 hodin
Délka trvání: 60 minut
Vstupné: 290,- Kč

 

VSTUPENKY ZDE

Podrobnosti

Datum:
23.6.2020
Čas:
17:00 - 18:00
Štítky Akce:
,
Webová stránka:
https://www.ciraa.eu/event/dotace-pro-cirkularni-ekonomiku/#tickets

Pořadatel

CIRA Advisory
View Pořadatel Website

Místo konání

WEBINÁŘ