Platforma pro podporu cirkulární ekonomiky

Český cirkulární hotspot staví na naší expertíze a letitých zkušenostech ve vytváření cirkulárních sítí. Platforma zahájila svou činnost v dubnu 2022 po vzoru našich holandských partnerů. Od té doby se k nám připojily desítky významných organizací. Napříč odvětvími máme společný cíl – úspěšné zavádění cirkulárních principů do praxe. Aktivně spolupracujeme, diskutujeme a sdílíme příležitosti i dobrou praxi.

Pro koho tu jsme

Hledáte místo, kde se budete dozvídat o všem podstatném a kde se můžete rozvíjet v oblasti udržitelnosti a cirkulární ekonomiky? Chcete patřit do komunity cirkulárních nadšenců, potkávat inspirující osobnosti a jít příležitostem naproti? Mezi našimi členy jsou korporace, střední a malé podniky, startupy, nevládní organizace, akademické instituce, orgány veřejné správy i experti na volné noze. Naší prioritou je, aby si každý v Hotspotu našel to své.

Staňte se členem

Generální partner

Staňte se významnou tváří cirkulární ekonomiky a úhlavním podporovatelem našich aktivit. Jako Generální partner dostanete komplexní balíček služeb INCIEN a značné zviditelnění. Členství pro firmy.

Ambasador

Buďte ambasadorem cirkulární budoucnosti a jděte trhu příkladem. Spolu znásobíme pozitivní dopad a urychlíme potřebné změny. Propojíme vás s exkluzivními kontakty a bude o vás ve spojení s cirkulární ekonomikou slyšet. Členství pro firmy.  

Lídr

Vstupte do živé cirkulární platformy a čerpejte plné výhody standardního členství. Vše důležité se dozvíte jako první. Členství pro firmy. Členství je vhodné i pro neziskové organizace, start-upy a akademickou sféru – za zvýhodněnou cenu.

Pozorovatel

Přidejte se do naší komunity vedoucích aktérů v cirkularitě. Dostanete přístup k informacím a zůstanete v obraze. Členství pro jednotlivce.

Máte zájem?

Uvažujete o vstupu do Hotspotu? Nebo máte otázku? Nechte nám vzkaz a můžeme se nezávazně spojit.

Naše aktivity

Říkají o nás

Chcete se registrovat?

Pokud už jste rozhodnutí, můžete přejít rovnou na formulář. Po jeho odeslání se vám ozve vedoucí našeho Hotspotu, Kristýna Spěváková. Vystudovala marketing a komunikaci v Praze a Velké Británii a poté organizační inovace v Dánsku. Má zkušenosti s tvorbou produktů a služeb a management consultingem. V Hotspotu zajišťuje, aby se jeho členům dostávalo vše potřebné pro implementaci cirkulárních principů v jejich organizacích.

Partneři a záštita

Generální partner

Ambasadoři

Členové

Zajímá vás více?

Kromě Think-tanku se věnujeme také dalším činnostem, které podporují zavádění cirkulární ekonomiky do praxe. Jsme otevřeni novým spolupracím i odborným zakázkám.

Kde nás najdete

Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú.,
Hybernská 998/4, 110 00 Nové Město

Naše sídlo a fakturační údaje

Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú.,
Purkyňova 648/125, 612 00 Brno – Medlánky
IČO 04065956, DIČ CZ04065956

Cirkulární newsletter

Jednou měsíčně posíláme novinky ze světa cirkulární ekonomiky, pozvánky na akce nebo tipy na důležité zdroje. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle těchto zásad