Platforma pro podporu cirkulární ekonomiky

Český cirkulární hotspot staví na naší expertíze a letitých zkušenostech ve vytváření cirkulárních sítí. Platforma zahájila svou činnost v dubnu 2022 po vzoru našich holandských partnerů. Od té doby se k nám připojily desítky významných organizací. Napříč odvětvími máme společný cíl – úspěšné zavádění cirkulárních principů do praxe. Aktivně spolupracujeme, diskutujeme a sdílíme příležitosti i dobrou praxi.

Pro koho tu jsme

Hledáte místo, kde se budete dozvídat o všem podstatném a kde se můžete rozvíjet v oblasti udržitelnosti a cirkulární ekonomiky? Chcete patřit do komunity cirkulárních nadšenců, potkávat inspirující osobnosti a jít příležitostem naproti? Mezi našimi členy jsou korporace, střední a malé podniky, startupy, nevládní organizace, akademické instituce, orgány veřejné správy i experti na volné noze. Naší prioritou je, aby si každý v Hotspotu našel to své.

Staňte se členem

Generální partner

Staňte se významnou tváří cirkulární ekonomiky a úhlavním podporovatelem našich aktivit. Jako Generální partner dostanete komplexní balíček služeb INCIEN a značné zviditelnění. Členství pro firmy.

Ambasador

Buďte ambasadorem cirkulární budoucnosti a jděte trhu příkladem. Spolu znásobíme pozitivní dopad a urychlíme potřebné změny. Propojíme vás s exkluzivními kontakty a bude o vás ve spojení s cirkulární ekonomikou slyšet. Členství pro firmy.  

Lídr

Vstupte do živé cirkulární platformy a čerpejte plné výhody standardního členství. Vše důležité se dozvíte jako první. Členství pro firmy. Členství je vhodné i pro neziskové organizace, start-upy a akademickou sféru – za zvýhodněnou cenu.

Pozorovatel

Přidejte se do naší komunity vedoucích aktérů v cirkularitě. Dostanete přístup k informacím a zůstanete v obraze. Členství pro jednotlivce.

Máte zájem?

Uvažujete o vstupu do Hotspotu? Nebo máte otázku? Nechte nám vzkaz a můžeme se nezávazně spojit.

Naše aktivity

Říkají o nás

Chcete se registrovat?

Pokud už jste rozhodnutí, můžete přejít rovnou na formulář. Po jeho odeslání se vám ozve vedoucí našeho Hotspotu, Kristýna Spěváková. Vystudovala marketing a komunikaci v Praze a Velké Británii a poté organizační inovace v Dánsku. Má zkušenosti s tvorbou produktů a služeb a management consultingem. V Hotspotu zajišťuje, aby se jeho členům dostávalo vše potřebné pro implementaci cirkulárních principů v jejich organizacích.

Partneři a záštita

Generální partner

Ambasadoři

Členové

Zajímá vás více?

Kromě Think-tanku se věnujeme také dalším činnostem, které podporují zavádění cirkulární ekonomiky do praxe. Jsme otevřeni novým spolupracím i odborným zakázkám.

Kde nás najdete

Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú.,
Hybernská 998/4, 110 00 Nové Město

Naše sídlo a fakturační údaje

Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú.,
Purkyňova 648/125, 612 00 Brno – Medlánky,
Česká republika
IČO 04065956, DIČ CZ04065956

Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú.,
Hybernská 998/4,
110 00 Nové Město
T: +420 770 179 152
E: veronika@incien.org

Fakturační údaje:
Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú.,
Purkyňova 648/125
612 00 Brno – Medlánky,
Česká republika

IČO 04065956
DIČ CZ04065956

E: fakturace@incien.org