Platforma pro podporu cirkulární ekonomiky

Vedeme největší českou komunitu věnovanou cirkulární ekonomice. Hledáte místo, kde se budete dozvídat o všem podstatném a kde se můžete rozvíjet? Máme přes 70 členů a dohromady vytváříme obrovskou hnací sílu a zdroj znalostí i sdílených zkušeností. Pod záštitou Ministerstva životního prostředí máme jasný cíl – podpořit rozvoj cirkulární ekonomiky v praxi. Aktivně se vzděláváme, diskutujeme a spolupracujeme. Přidáte se?

Veronika Bořková

koordinátorka Českého cirkulárního hotspotu

Pro koho tu jsme

Český cirkulární hotspot vznikl na jaře roku 2022 a díky silným partnerům a úspěšným vzorům ze zahraničí rychle vyrostl v profesionální síť. Mezi našimi členy najdete korporace, střední a malé podniky, startupy, nevládní organizace, akademické instituce, orgány veřejné správy i experty na volné noze. Můžete se zapojit do členských akcí, získat nové partnery a nalézt nové příležitosti.

Co získáte

Cílené
vzdělávání

20+ příležitostí rozšířit své znalosti v širších souvislostech

Přehled
 a trendy

10+ expertů pro vás denně sleduje dění v oblasti cirkulární ekonomiky

Network
a příležitosti

70+ podobně založených organizací na stejné lodi (s vámi)

Možnost
iniciace změn

2+ setkání s ministerstvy, stakeholdery a policymakery ročně

Staňte se členem

Pozorovatel

Toto členství pro jednotlivce vás dostane do naší komunity vedoucích aktérů v cirkularitě. Získáte přístup k informacím a zůstanete v obraze.

Lídr

Vstupte jako organizace do živé cirkulární platformy a čerpejte plné výhody standardního členství. Vše důležité se dozvíte jako první. Vedle firem se může Lídrem stát také neziskovka, startup nebo subjekt akademické sféry, kteří toto členství pořídí za nižší cenu.

Ambasador

Buďte ambasadorem cirkulární budoucnosti a jděte trhu příkladem. Spolu znásobíme pozitivní dopad a urychlíme potřebné změny. Propojíme vás s exkluzivními kontakty a o vaší firmě bude ve spojení s cirkulární ekonomikou slyšet.

Generální partner

Staňte se významnou tváří cirkulární ekonomiky a čelným podporovatelem našich aktivit. Jako Generální partner vaše firma získá komplexní balíček služeb INCIEN s prémiovými bonusy navrch.

Máte zájem?

Uvažujete o členství a máte otázky? Nebo se chcete na zkoušku připojit k některé z našich akcí? Nechte nám vzkaz a můžeme se nezávazně spojit.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů podle těchto zásad.

Jak vypadal náš rok 2023?

Uspořádali jsme přes 30 akcí a zprostředkovali na 50 příležitostí. Meziroční nárůst členů činil 37 %, o to více vlivu a sdíleného know-how.  Podívejte se na detail v grafickém shrnutí od společnosti Urbiq!

Chcete se registrovat?

Pokud už jste rozhodnutí a chcete se přidat k naší komunitě, můžete přejít rovnou na přihlášku. Vyplněním představíte svou společnost a vaše přijetí pak zprocesujeme raz dva.
Do Hotspotu je možné vstoupit vždy během března nebo září.

Říkají o nás

Partneři a záštita

Generální partner

Ambasadoři

Členové

Zajímají vás další služby?

Kromě Hotspotu se věnujeme také dalším činnostem, které podporují zavádění cirkulární ekonomiky do praxe, například výzkumu nebo konzultacím a školením. Jsme otevřeni novým spolupracím i odborným zakázkám.