INCIEN dává druhou šanci výpočetní technice

Víme, že společnosti ke konci roku vyřazují elektroniku, telefony, výpočetní techniku, která je stále funkční, ale kvůli zvyšujícím se požadavkům pracovníků a nekompatibilitě s novým software je často odepisována a likvidována i když konec její životnosti ještě nenastal. 

My jsme rychle rostoucí tým a skutečnost, že jsme neziskovou organizací, sebou přináší problém se zabezpečením technické podpory. Respektive již naše motto „pro svět, kde odpad je zdrojem“ dává šanci věcem, které již nemají využití u původního majitele a snažíme se omezovat nákup nových produktů. A právě Váš „elektro odpad“ může často ještě posloužit. Rádi bychom Vás tedy oslovili a upozornili na možnost darovat již nepotřebnou výpočetní techniku, protože Vám můžeme zaručit, že bude využita beze zbytku a k dobrým účelům. Prodloužíme tak její životnost a ulehčíme životnímu prostředí. Po ukončení životnosti bude darovaná technika ekologicky zpracována.

Máte-li chuť dát věcem druhý život či jakkoliv jinak finančně či nefinančně podpořit Institut Cirkulární Ekonomiky, z. ú. neváhejte se spojit se Soňou (sona@incien.org, 721 041 450)

Sdílejte tento článek na sociálních sítích