INCIEN slaví první narozeniny.

V Praze dne 11. 5. 2015

Náš milý INCIENe, 

dnes je tomu přesně rok, kdy jsi zapsal černým na bílé a ukázal se na světlo světa. Je Ti teprve jeden rok, ale my máme pocit, že jsi tady s námi už mnohem delší dobu. 

Povedlo se Ti toho spoustu. Z myšlenky jsi se změnil na organizaci, která se snaží každým dnem dělat svět kolem nás  lepším místem k bytí. Tím, jaký jsi a jaké úžasné lidi kolem sebe máš, se komunita příznivců rozrůstá každým dnem. Jsme rádi, že jsi pořád stejně urputný a odhodlaný jako na začátku. A my Ti přejeme, aby Ti to zůstalo napořád. Buď pořád objektivní, stůj si za svými názory, ale buď otevřený pro nové nápady a informace. Jsi tu od toho, abys hledal cesty a je v pořádku, pokud je někdy nenajdeš hned na první pokus. Důležité však ja mířit ke stejnému cíli. 

Udržuj si svoji objektivitu a nestrannost. Snaž se lidem přinášet jen to nejlepší. To nejlepší pro ně i prostředí. A těm, kterým záleží na materiálních statcích nezapomínej připomínat, že i pro ně cirkulární ekonomika přináší spoustu příležitostí. Vždyť Ty víš… 

Krásné první narozeniny Ti za celý tým lidí kolem Tebe přeje 

Soňa

 

Sdílejte tento článek na sociálních sítích