Proč to děláš? Chceš mít na tuhle otázku několik pádných odpovědí, které Tě nemusí nikdo učit, protože Tvoje práce bude dávat opravdu smysl. V INCIEN | Institut Cirkulární Ekonomiky nám fakt záleží na tom, aby lidé na pracovních pozicích v našem týmu na tuhle otázku uměli odpovědět ze srdce a cítili se při tom pyšní na svoji práci.

Juniorní konzultant/ka

Hledáme člověka, který bude proaktivní, samostatný, spolehlivý, s analytickým a systematickým nastavením mysli, který má smysl pro detail. Máš ráda/rád tvorbu analýz, rešerší a výzkumnou činnost? Chceš spolupracovat napříč týmem, s klienty i partnery? Pak možná hledáme právě Tebe.

Co bude tvořit náplň Tvojí práce?

Kvalitní realizace projektů… kvalitní pro nás znamená dle smluvních podmínek, v daném čase, dle stanoveného rozpočtu, v souladu s potřebami klíčových aktérů. Tvojí povinností bude tyto podmínky znát, rozumět jim a řídit se jimi.

Na základě zadání Vedoucích budeš:
* Přispívat k tvorbě rešerší, analýz, metodologií a reportů.
* Komunikovat s klienty a partnery.
* Participovat na webinářích a veřejných akcích.
* Přispívat k tvorbě marketingového obsahu.
* Aktivně se podílet na přinášení nových nápadů a podnětů.
* Vědomě pracovat na svém seberozvoji.

Co od Tebe potřebujeme?

* VŠ vzdělání a odbornost v oblasti cirkulární ekonomiky, nakládání s materiály/odpady, průmyslové ekologie, bioekonomiky,
udržitelnosti a podobně relevantních oborů
* Úroveň Anglického jazyka (B2/C1)
* Řidičské oprávnění skupiny B
* Zkušenost ze zahraničí je pro nás určitě výhodou

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám do konce června své CV nebo odkaz na LinkedIn na email veronika@incien.org.
Budeme se těšit!

#joboffer #pracovnipozice #nabirame #posilatymu

Brigáda: Analýza odpadu

Nabízíme zcela unikátní, neobvyklou a oči otevírající zkušenost! Jedním z důležitých a pravidelných nástrojů, které INCIEN ke své práci používá jsou fyzické analýzy odpadu. Když hledáme řešení v oblasti odpadového hospodářství, nespoléháme se pouze na statistická data, ale situaci ověřujeme v terénu – analyzujeme přesné složení odpadu. Jelikož je ideální odpad třídit alespoň v 5 lidech, občas nám někdo do party chybí – a tady je unikátní šance třeba pro Tebe nebo pro Vás?!

* Celodenní brigáda
* Práce ve supině 4–5 lidí
* Třídění směsného odpadu, cca 350–500 kg do cca 20 kategorií

Co nabízíme?

* Občerstvení na místě
* 2 500 Kč za celý den
* Proplacené náklady na dopravu
* Ochranné pomůcky k dispozici

Práce to sice není „voňavá,“ ale dost zajímavá a poučná. Aby člověk analýzu zvládl, nepotřebuje doktorát z Oxfordu (ten je pouze výhodou), postačí zájem o věc, dobrá nálada a psychická odolnost. Zájemce přidáme na seznam odvážlivců a jakmile se bude rýsovat další termín, oslovíme Vás s nabídkou účasti.

„Hrozí ztráta iluzí, že Češi jsou přeborníky v třídění odpadu.“

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám do konce června své CV nebo odkaz na LinkedIn na email tadeas@incien.org.

Stáž! Stáž! Stáž!

Jsi studentem bakalářského nebo magisterského oboru v oblasti environmentálních studií, biokonimiky, udržitelnosti, průmyslové ekologie a podobných relevantních oborů? Zajímá tě cirkulární ekonomika? Chceš získat pracovní zkušenosti z neziskového sektoru? INCIEN tvoří tým inspirativních lidí a profíků v oboru, od kterých se toho můžeš spoustu naučit, a kteří se rádi budou učit od Tebe.

Každého člena týmu a jeho času, který INCIENU věnuje, si vážíme, nabízená stáž je tedy placená. Jako stážista/stážistka u nás budeš pomáhat ke kvalitní realizaci projektů, tvorbě rešerší, analýz, metodologií a reportů. Budeš mít možnost participovat a pomáhat s organizací interních i veřejných akcí. Pravděpodobně Tě přizveme také k účasti na fyzických analýzách odpadu. Paleta toho, s čím nám můžeš pomoci a co se od nás můžeš naučit je opravdu široká a prolíná se veškerými našimi aktivitami od vzdělávání, odborných konzultací, výzkumu, po vytváření komunity a tvorbu marketingového obsahu. Očekávat můžeš s otevřené a přijímající pracovním prostředí, ve kterém se snažíme vycházet ze silných stránek členů našeho týmu. Důležitý je pro nás vzájemný respekt, důvěra, svoboda a zodpovědnost.

Řada z našich stážistů u nás dostala nabídku stálého pracovního místa. Jedním z nich je i Stepan Vaskhevich, který nastoupil do INCIEN na 12denní stáž již v roce 2017 a nyní pro nás pracuje na částečný úvazek jako školitel a konsultant pro oblast textilu. Daniela Blažejová, k nám nastoupila taktéž jako stážistka v po 5 měsících u nás začala pracovat jako projektová manažerka. Taktéž náš současný výkonný a finanční ředitel Pavel Zedníček nastupoval do INCIEN v roce 2019 jako stážista.

Chceš i ty rozšířit řady našich šikovných stážistů? Pošli nám své CV/Li a krátký motivační dopis na email veronika@incien.org a my se ti ozveme.

Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú., Hybernská 998/4, 110 00 Nové Město
T: +420 770 179 152 / E: veronika@incien.org

Fakturační údaje:
Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú., Purkyňova 648/125
612 00 Brno – Medlánky, Česká republika
IČO 04065956, DIČ CZ04065956

E: fakturace@incien.org