Kariéra

Proč to děláš? Chceš mít na tuhle otázku několik pádných odpovědí, které Tě nemusí nikdo učit, protože Tvoje práce bude dávat opravdu smysl. V INCIEN | Institut Cirkulární Ekonomiky nám fakt záleží na tom, aby lidé na pracovních pozicích v našem týmu na tuhle otázku uměli odpovědět ze srdce a cítili se při tom pyšní na svoji práci.

Juniorní konzultant/ka

Hledáme člověka, který bude proaktivní, samostatný, spolehlivý, s analytickým a systematickým nastavením mysli, který má smysl pro detail. Máš ráda/rád tvorbu analýz, rešerší a výzkumnou činnost? Chceš spolupracovat napříč týmem, s klienty i partnery? Pak možná hledáme právě Tebe.

Co bude tvořit náplň Tvojí práce?

Kvalitní realizace projektů… kvalitní pro nás znamená dle smluvních podmínek, v daném čase, dle stanoveného rozpočtu, v souladu s potřebami klíčových aktérů. Tvojí povinností bude tyto podmínky znát, rozumět jim a řídit se jimi.  

Na základě zadání Vedoucích budeš:
* Přispívat k tvorbě rešerší, analýz, metodologií a reportů.
* Komunikovat s klienty a partnery. 
* Participovat na webinářích a veřejných akcích.
* Přispívat k tvorbě marketingového obsahu.
* Aktivně se podílet na přinášení nových nápadů a podnětů.
* Vědomě pracovat na svém seberozvoji. 

Co od Tebe potřebujeme?

* VŠ vzdělání a odbornost v oblasti cirkulární ekonomiky, nakládání s materiály/odpady, průmyslové ekologie, bioekonomiky,
udržitelnosti a podobně relevantních oborů
* Úroveň Anglického jazyka (B2/C1)
* Řidičské oprávnění skupiny B 
* Zkušenost ze zahraničí je pro nás určitě výhodou

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám do konce června své CV nebo odkaz na LinkedIn na email marketap@incien.org.
Budeme se těšit!

#joboffer #pracovnipozice #nabirame #posilatymu

Manažer/ka komunikace

Marketing & Mattering aneb smysluplná komunikace naší práce. Aktuálně hledáme do týmu člověka, jehož agendou bude vytvořit komunikační vizi a strategii INCIEN, která bude naplňovat celo-organizační cíle, a zajistit její implementaci (na to upozorňujeme, hlásili se nám kandidáti jen se zájmem vizi vytvořit – my hledáme parťačku nebo parťáka do týmu, který ji pomůže uvést do praxe). Nepočítáme s prací na plný úvazek, z aktuální zkušenosti je to tak půlka nebo tři čtvrtě. 

Hlavním úkolem Manažera/ky komunikace bude posilovat brand INCIENu a zároveň podporovat naplňování cílů v jednotlivých pilířích, které tvoří páteř naší organizace. Hledáme člověka, který je zapálený do cirkulární ekonomiky s vnitřním posláním měnit věci okolo sebe.  

Očekáváme, že budeš samostatný/á, systematický/á společně s kompetencemi přemýšlet strategicky a dlouhodobě. Klíčová je pro nás tvorba komunikačních plánů, správa webu i sociálních sítí a podpora efektivity interní komunikace. Hledáme ideálně kandidáty, kteří jsou nově na trhu práce a nebojí se vyhnout si rukávy, neboť momentálně nemáme samostatný marketingový tým.  

Co bude tvořit náplň Tvojí práce?

* Posilování brandu a dobrého jména INCIENu.
* Podpora BizDev aktivit INCIENu.
* Sestavení komunikačních plánů a zajištění jejich realizace ve spolupráci s širším týmem.
* Identifikace vhodných komunikačních platforem a nástrojů pro naplňování cílů v komunikační strategii.
* Podpora efektivní interní komunikace.
* Tvorba a úprava tiskových zpráv, newsletterů, reportů, infografik a dalších komunikačních materiálů v souladu s branding manuálem INCIENu.
* Správa sociálních sítí (LI, FB, Instagram, YouTube) a webu.
* Případná komunikace s medii. 

Co od Tebe potřebujeme?

* Ideálně VŠ vzdělání v oblasti komunikačních studií, marketingové komunikace, českého jazyka, public relations.
* Úroveň Anglického jazyka (B2/C1).
* Smysl pro detail a design.

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám do konce června své CV nebo odkaz na LinkedIn na email marketap@incien.org.
Budeme se těšit!

#joboffer #pracovnipozice #nabirame #posilatymu

Brigáda: Analýza odpadu

Nabízíme zcela unikátní, neobvyklou a oči otevírající zkušenost! Jedním z důležitých a pravidelných nástrojů, které INCIEN ke své práci používá jsou fyzické analýzy odpadu. Když hledáme řešení v oblasti odpadového hospodářství, nespoléháme se pouze na statistická data, ale situaci ověřujeme v terénu – analyzujeme přesné složení odpadu. Jelikož je ideální odpad třídit alespoň v 5 lidech, občas nám někdo do party chybí – a tady je unikátní šance třeba pro Tebe nebo pro Vás?! 

Co bude tvořit náplň Tvojí práce?

* Celodenní brigáda
* Práce ve supině 4–5 lidí 
* Třídění směsného odpadu, cca 350–500 kg do cca 20 kategorií

Co nabízíme?

* Občerstvení na místě
* 2 500 Kč za celý den 
* Proplacené náklady na dopravu
* Ochranné pomůcky k dispozici

Práce to sice není „voňavá,“ ale dost zajímavá a poučná. Aby člověk analýzu zvládl, nepotřebuje doktorát z Oxfordu (ten je pouze výhodou), postačí zájem o věc, dobrá nálada a psychická odolnost. Zájemce přidáme na seznam odvážlivců a jakmile se bude rýsovat další termín, oslovíme Vás s nabídkou účasti. 

„Hrozí ztráta iluzí, že Češi jsou přeborníky v třídění odpadu.“

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám do konce června své CV nebo odkaz na LinkedIn na email petr@incien.org.
Budeme se těšit!

#joboffer #pracovnipozice #nabirame #posilatymu

Interní support: hybná síla INCIEN

Chceš být pravou rukou naší provozní ředitelky, součástí supportního týmu a parťákem všech, kteří u nás pracují? Jsi pečlivý, trpělivý, zodpovědný a organizovaný týmový hráč, jehož silnou stránkou je dotahování úkolů? Pak možná hledáme právě tebe!  

U nás si šáhneš na HR, finance, back-office, administrativu i nastavování procesů. Tvým zadáním bude velká řada drobných i větších úkolů, které udržují naši organizaci v běhu. Potřebujeme běžet jako dobře namazaný stroj, proto hledáme člověka, který se jen tak nezalekne a nebojí se přinášet vlastní nápady. 

Co bude tvořit náplň Tvojí práce?

HR
* Podpora hiring procesů
* Podpora onboarding a off-boardingu
*
Příprava, evidence, správa a aktualizace dodavatelských i zaměstnaneckých smluv
*
Evidence dovolených
*
Školení BOZP
*
Interní vzdělávání
*
A mnohé další… 

FIN
* Podpora správy faktur a pokladních dokladů
*
Podpora správy interních rozpočtů
*
Komunikace s účetním

BACK-OFFICE
* Z
ajištění chodu kanceláře
*
Organizace schůzek
*
Podpora event managementu
*
Zajišťování cateringu 

PROCESY
*
Těch máme celou řadu, rádi Tě provedeme a prodiskutujeme, na co se společně zaměříme  

Pakliže ti dává smysl vytváření podporujícícho prostředí pro své kolegy, hledáš práci na 0,5–0,8 úvazek v Praze v rozmezí 23–27 000 Kč, ozvi se nám do 8. 7. 2022 na email marketap@incien.org.
Budeme se těšit!

#joboffer #pracovnipozice #nabirame #posilatymu

Stáž! Stáž! Stáž!

Jsi studentem bakalářského nebo magisterského oboru v oblasti environmentálních studií, biokonimiky, udržitelnosti, průmyslové ekologie a podobných relevantních oborů? Zajímá tě cirkulární ekonomika? Chceš získat pracovní zkušenosti z neziskového sektoru? INCIEN tvoří tým inspirativních lidí a profíků v oboru, od kterých se toho můžeš spoustu naučit, a kteří se rádi budou učit od Tebe.  

Každého člena týmu a jeho času, který INCIENU věnuje, si vážíme, nabízená stáž je tedy placená. Jako stážista/stážistka u nás budeš pomáhat ke kvalitní realizaci projektů, tvorbě rešerší, analýz, metodologií a reportů. Budeš mít možnost participovat a pomáhat s organizací interních i veřejných akcí. Pravděpodobně Tě přizveme také k účasti na fyzických analýzách odpadu. Paleta toho, s čím nám můžeš pomoci a co se od nás můžeš naučit je opravdu široká a prolíná se veškerými našimi aktivitami od vzdělávání, odborných konzultací, výzkumu, po vytváření komunity a tvorbu marketingového obsahu. Očekávat můžeš s otevřené a přijímající pracovním prostředí, ve kterém se snažíme vycházet ze silných stránek členů našeho týmu. Důležitý je pro nás vzájemný respekt, důvěra, svoboda a zodpovědnost.   

Řada z našich stážistů u nás dostala nabídku stálého pracovního místa. Jedním z nich je i Stepan Vaskhevich, který nastoupil do INCIEN na 12denní stáž již v roce 2017 a nyní pro nás pracuje na částečný úvazek jako školitel a konsultant pro oblast textilu. Daniela Blažejová, k nám nastoupila taktéž jako stážistka v po 5 měsících u nás začala pracovat jako projektová manažerka. Taktéž náš současný výkonný a finanční ředitel Pavel Zedníček nastupoval do INCIEN v roce 2019 jako stážista.  

Chceš i ty rozšířit řady našich šikovných stážistů? Pošli nám své CV/Li a krátký motivační dopis na email marketap@incien.org a my se ti ozveme.

#joboffer #pracovnipozice #nabirame #posilatymu

Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú., Hybernská 998/4, 110 00 Nové Město
mail: recepce@incien.org

Fakturační údaje:
Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú., Purkyňova 648/125
612 00 Brno – Medlánky, Česká republika

IČO 04065956, DIČ CZ04065956