Konference ODPAD ZDROJEM v médiiích

Časopis ODPADY: odborný časopis pro nakládání s odpady a životní prostředí. Časopis ODPADY je také mediálním partnerem Konference ODPAD ZDROJEM.

Banner s odkazem na akci

Snímek obrazovky 2016-02-12 v 10.33.06
Banner s odkazem na Konferenci ODPAD ZDROJEM na portále www.odpady-online.cz

 

Časopis Moderní Obec: Moderní obec poskytuje užitečné informace pro moderní veřejnou správu. Časopis Moderní Obec je také mediálním partnerem Konference ODPAD ZDROJEM.

Snímek obrazovky 2016-02-12 v 10.32.25
Banner s odkazem na Konferenci ODPAD ZDROJEM na portále www.moderniobec.cz

www.EnviWeb.cz: Cílovou skupinou návštěvníků serveru EnviWeb.cz jsou odborníci na životní prostředí a jeho jednotlivé složky. Ekologové podniků, pracovníci firem poskytující služby v oboru a vyrábějících či prodávajících výrobky a technologie pro ochranu životního prostředí a bezpečnosti práce, zástupci a studenti vysokých škol se zaměřením na ŽP, zástupci a členové odborných svazů, pracovníci státní správy a samosprávy, pořadatelé a účastníci odborných akcí, vydavatelé a čtenáři odborných publikací… Za dobu své existence se EnviWeb.cz stal jedním z nejvyhledávanějších informačních zdrojů v oboru životního prostředí s návštěvností přes 3000 uživatelů denně. Portál EnviWeb.cz je také mediálním partnerem Konference ODPAD ZDROJEM.

1. Pozvánka na konferenci ODPAD ZDROJEM

2. Pozvánka na konferenci ODPAD ZDROJEM

ČAOH: Česká asociace odpadového hospodářství – Největší asociace v České republice, která sdružuje významné podnikatelské subjekty v oblastech využívání, odstraňování, svozu, sběru a recyklace odpadů.

Konference ODPAD ZDROJEM v seznamu událostí

PRO města a obce: 

DSCN0225
Pozvánka na Konferenci OPDAD ZDROJEM v únovorém čísle časopisu PRO města a obce

Sdružení místních samospráv ČR je nevládní apolitickou organizací s celostátní působností, která sdružuje a hájí zájmy obcí a měst v ČR. Ze širokého spektra aktivit ve prospěch samospráv lze zmínit především prosazování spravedlivého dělení daňových výnosů mezi obce a města v ČR (rozpočtové určení daní). Agenda SMS ČR dnes zahrnuje připomínkování nejrůznějších legislativních návrhů, prezentace a prosazování potřeb menších obcí a měst, hájení zájmů venkova a jeho obyvatel a spolupráce v boji proti korupci ve veřejné správě. SMS ČR je silným partnerem vlády, parlamentu i krajů v ČR. SMS ČR je také spolupracujcící organizací Konference ODPAD ZDROJEM.

Pozvánka na konferenci ODPAD ZDROJEM

www.inodpady.cz: Zpravodajství z oblasti odpadového hospodářství na jednom místě. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů a druhotných surovin.

Pozvánka na konferenci ODPAD ZDROJEM

 

Všem mediálním i ostatním partnerům děkujeme za spolupráci při propagaci akce. 

Máte-li zájem o balíček materiálů k propagaci i na Vaší webové stránce, ozvěte se prosím koordinátorce konference, Ing. Kateřině Kolské na email katka@incien.org. 

Sledujte konferenci i na sociální sítí Facebook. 

Sdílejte tento článek na sociálních sítích