Limitovaná nabídka: Partnerské setkání pro technologický a znalostní transfer s holandskými firmami.

INCIEN se dlouhodobě věnuje tématu přenosu funkčních technologických řešení a know-how mezi Českou republikou a Holandskem. V souvislosti s těmito aktivitami nabízíme stávajícím partnerům i dalším firmám, které hledají technologická a znalostní řešení v oblasti cirkulární ekonomiky a clean-tech sektoru aby se v březnu zdarma zúčastnili match-makingového setkání s našimi holandskými partnery, firmou Oost NV. Oost NV je holandská rozvojová agentura s 20ti letou historií investic, konzultací a business developmentu v sektorech Cleantech & Energy, Agri-food, High Tech, Life Sciences & Health.

Nezávazné setkání se uskuteční ve dnech 9 – 10. března v Praze a je vhodné pro prvotní setkání a představení zúčastněných stran a navázání spolupráce. Účast může být zajímavá také pro české start-upy a další pilotní projekty a vize, které hledají zahraniční investory. 

Setkání a související aktivity probíhají pod záštitou Velvyslanectví Nizozemského království v ČR, které podporuje propojení obchodní spolupráce mezi českou a holandskou stranou,  a holandskou univerzitou Wageningen University and Research Centre. Wageningen UR byla v roce 2016 vyhlášena nejlepší zemědělskou universitou světa,  4tou nejlepší Life Sciences universitou světa a 13x za sebou nejlepší universitou v Holandsku

Výsledkem březnového setkání a match-makingu může být aktivní propojování vhodných partnerů pro výměnu znalostí a technologií v konkrétní problematice. Například v září 2016 se INCIEN společně s českými firmami ASIO, spol. s.r.o. a JRK Biowaste management vydal na 2 denní trade misi do středu Holandska. Během několika dní plných úspěšných meetingů s holandskými leadry v oboru, prezentací, kávy a exkurzí se sbírala inspirace a podklady pro obchodní příležitosti ve vodohosporářském a odpadovém sektoru v České republice.

A jak tuto misi hodnotili naši partneři?

“Vsetky spolocnosti prekonali moje ocakavania a rad by som sa zucastnil dalsich takychto akcii. Taketo mise su skvele na badanie potencialov a ucit sa od skusenych respective preberat veci a technologie ci postupy od skusenych psolocnosti. Pacila  sa mi spolocnost, ktora vyuziva vsetok odpad a tym uzatvara okruh – cirkularna ekonomika a hierarchia odpadov.

Pre mna to malo velky vyznam a tym viem porovnavat nase sucasne technologies technologiami a postupmi v holandsku.”

Denis Vaňko – Strategic Product Manager, JRK Biowaste Management s.r.o.

“Z hlediska kontaktů a zvýšení si know-how vnímáme tu akci velmi pozitivně.”

Michal Došek, Research department, ASIO, spol. s.r.o.

Zájemci o setkání se mohou přihlásit na email Soni Jonášová (sona@incien.org), kde představí profil své firmy a specifikují formu spolupráce, kterou by rádi navázali s nizozemskými partnery (například nové technologie či know-how které by uvítali na českém trhu).

O zahraničních trade misích, které INCIEN pořádá, si více můžete přečíst v článku „INCIEN iniciuje strategické partnerství mezi holandským a českým clean-tech sektorem“.

 

Sdílejte tento článek na sociálních sítích