Naše novoroční poděkování.

Rok 2015 je za námi a my stojíme na prahu roku 2016. Lidé si na konci roku často přehrávají, co jim rok předešlý přinesl a rekapitulují svoje úspěchy i neúspěchy. Je mi ctí, že mohu při pohledu zpět cítit skutečnou vděčnost za to, že jsme našli sílu začít.

INCIEN vznikl díky silné vizi a touze měnit svět kolem nás k lepšímu. Začali jsme vnímat, že právě my musíme být tou změnou, kterou chceme vidět kolem sebe a že není na co čekat. Ne vždy je cesta k cíli jednoduchá a ne vždy jsou začátky hladké. O to víc si ale vážíme každého posunu kupředu, každého malého úsěchu.

Děkuji všem, kteří se podíleli na založení a fungování INCIEN v roce 2015. Často je to práce náročná jak časově, tak fyzicky a odměnou bývá většinou jen dobrý pocit. A i přesto mám kolem sebe úžasné osoby, které se nezvdávají a investují svůj čas, energii a nápady s vizí, že vše padá na úrodnou půdu. A věřte mi, že mým každodenním cílem je tuto půdu udržovat co nejúrodnější.

Díky, velké díky, patří i našim partnerům. Těm, kteří věří naší práci a i přes to, že jsme teprve v začátku a jediné, co místo referencí můžeme nabídnout je slib, že svoji práci odvedeme nejlépe jak umíme, tak nám věří. Podporují nás,  zadávají nám projekty a chtějí spolupracovat.

Velké díky patří i lidem, kteří sledují naši činnost, podporují nás byť jen slovem a povzbuzením. Žijeme na jedné planetě, dýcháme stejný vzduch a každý náš skutek děláme se záměrem měnit svět kolem nás v lepší místo. Lepší místo pro nás pro všechny.

Rok 2016 bude plný výzev, nových zkušeností, zkoušek a příležitostí. Věřím, že se jich opět zhostíme s odhodláním a velkou dávkou nadšení a energie.

Děkuji Vám všem.

S úctou,

Soňa

Snímek obrazovky 2016-01-01 v 20.07.36

Sdílejte tento článek na sociálních sítích