Naše programy

Pro aktéry z veřejného i privátního sektoru jsme partnerem ve snaze o lepší hospodaření s materiály a průvodcem na cestě k efektivní, šetrné a prosperující ekonomice.

Převážnou část svých aktivit realizujeme skrze dlouhodobé programy. Ty nám umožňují principy cirkulární ekonomiky prosazovat v rámci pečlivě volených témat, která si vybíráme podle potenciálního přínosu pro ekonomiku, přírodu i společnost.

Staňte se partnerem

Důležitá je pro nás oboustranná shoda na problému, který chceme společně řešit, a přístup postavený na respektu a důvěře. Stavíme na tom, že partneři si vybírají nás, stejně jako my si vybíráme partnery.

Každé téma posouváme ve spolupráci s více partnery. Fungujeme při tom jako propojovatel soukromé a veřejné sféry, akademie a nezisku a zároveň jako garant pozitivní změny.

Další služby

Současně se věnujeme také vzdělávání. V rámci INCIEN Akademie pořádáme či spolupořádáme kurzy zaměřené na rozvoj znalostí a kompetencí v oblasti cirkulární ekonomiky.

Pro asociace, firmy a regiony vypracováváme tzv. cirkulárních skeny, v nichž mapujeme množství materiálů a způsob, jak se s nimi nakládá, a formulujeme doporučení, které umožňuje daný segment či region posunout blíže k cirkulární ekonomice.

Nenašli jste, co hledáte?
Ozvěte se na pavel@incien.org.

Máte otázku či připomínku?

Pavel Zedníček 
COO & CFO

pavel@incien.org
+420 722 482 743

Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú., Hybernská 998/4, 110 00 Nové Město
mail: recepce@incien.org

Fakturační údaje:
Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú., Purkyňova 648/125
612 00 Brno – Medlánky, Česká republika

IČO 04065956, DIČ CZ04065956