Mezinárodní spolupráce

[siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Image“][/siteorigin_widget]

Analýzy trhu

Jedním z pilířů našich mezinárodních aktivit je mít velmi dobrý přehled o nejnovějších trendech ve světě cirkulární ekonomiky. Našim partnerům a klientům tak pomáháme ve zkoumání nových technologických a znalostních řešení v zahraničí. Zároveň pracujeme i se zahraničními firmami z oblasti clean-tech a cirkulární ekonomiky, které mají zájem o vstup na český trh. Analýza trhu jak v ČR, tak zahraničí, je prvním krokem k navázání perspektivních vztahů a často bývá doplněna našimi dalšími aktivitami v podobě matchmakingu a trade misí.

[siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Image“][/siteorigin_widget]

Circular Scans

V roce 2018 jsme odstartovali sérii produktu Cirkulární sken ve spolupráci s našimi holandskými partnery Circle Economy Amsterdam – světovými leadry v oboru. Společně vyvíjíme řešení pro samosprávy, firmy a kraje, které na základě mapování toku odpadů a materiálů navrhují inovativní cesty jak odpad chytře využít s maximální přidanou ekonomickou hodnotou a tvorbou pracovních míst.

[siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Image“][/siteorigin_widget]

Trade mise a matchmakingové aktivity

INCIEN se dlouhodobě věnuje přenosu perspektivních řešení a know-how mezi Českou republikou a zahraničím. V souvislosti s těmito aktivitami nabízíme možnost zapojení stávajícím partnerům i dalším firmám, které hledají technologická a znalostní řešení v oblasti cirkulární ekonomiky a clean-tech sektoru. Analyzujeme potřeby a zájem českých firem z oborů odpadového hospodářství, obnovitelných zdrojů energie a vodního hospodářství a pomáháme jim v navazování obchodních vztahů se zahraničím v podobě průzkumu trhu, matchmakingu a obchodních misí.

[siteorigin_widget class=“WP_Widget_Media_Image“][/siteorigin_widget]

Mezinárodní setkání a konference

Pravidelně se účastníme konferenčních a osvětových akcí mezinárodního charakteru. Neváhejte nás oslovit, ať už potřebujete uspořádat kulatý stůl nebo konferenci na téma související s cirkulární ekonomikou, či sháníte řečníka na mezinárodní úrovni. INCIEN stojí za organizací několika úspěšných mezinárodních konferencí, mezivládních setkání, či interaktivních workshopů.