Partneři konference


Konference se koná pod záštitou Ministerstva životního prostředí.

Konference se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.

HLAVNÍ PARTNER
JRK BioWaste Management s.r.o.

Přední československý inovátor v oblasti optimalizace odpadové politiky podniků, domácností a územních samospráv. Firma JRK za sebou má již stovky projektů, díky nimž se obcím daří snižovat náklady na komunální odpady.

www.meneodpadu.cz

PARTNEŘI
VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.


Významná společnost, která se na území České republiky věnuje vodohospodářským službám, energetickým službám a odpadovému hospodářství.

www.veolia.cz

Vystavující
NRG flex, s.r.o.Společnost NRG flex, s.r.o. je generálním zástupcem výrobců plastových predizolovaných potrubí, izolovaných solárních připojení a technických izolací značky AUSTROFLEX, italského výrobce ocelových předizolovaných potrubí ECOLINE a německého výrobce výmněníkových stanic PEWO pro Slovenskou a Českou republiku.

www.nrgflex.sk


RESPIRO, utopia design s.r.o.Společnost RESPIRO se již od roku 2004 věnuje designu a výrobou up-cyklovaných výrobků. Své zákazníky, ale i poroty mezinárodních designových soutěží, oslovují vtipem, nápadem, stylem a kvalitou.

www.b2b.respiro.cz


Naviga4, s.r.o.Společnost Naviga4 je stabilní společnost, která je na trhu bez přestávky od roku 2003. V dotacích pro své klienty získali miliardy korun na jejich rozvoj. Jedná se o respektovaného partnera pro český stát, který pravidelně vyhodnocuje správnost a efektivnost nastavení dotačních programů.

www.naviga4.cz

Mediální partneři

Obnovitelně.cz

www.obnovitelne.cz

Na projektu spolupracují
Národní síť Zdravých měst ČR

www.zdravamesta.cz

Akce Ukliďme Česko

www.uklidmecesko.cz

Máte zájem prezentovat na konferenci své zkušenosti, výrobky a stát se partnerem? Zviditelnit svoji značku, posílit svoje postavení na trhu na navázat nové kontakty? Kontaktujte nás na email laura@incien.org. Vždy hledáme takovou formu partnerství, která Vám pomůže udržitelným způsobem rozvíjet Vaše aktivity, naplňovat Vaše cíle a odpovídá možnostem Vašeho rozpočtu.

One thought on “Partneři konference

Napsat komentář