Partneři konference


Konference se koná pod záštitou Ministerstva životního prostředí.

Konference se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.

HLAVNÍ PARTNER
Erste Corporate Banking
Česká spořitelna a.s.

Lídr na českém trhu v oblasti poskytování Treasury služeb a produktů pro velké, střední a malé podniky, dále se zaměřením na municipality, veřejný sektor a nadnárodní korporace či finanční instituce.

www.erstecorporatebanking.cz

PARTNEŘI
JRK BioWaste Management s.r.o.

Přední československý inovátor v oblasti optimalizace odpadové politiky podniků, domácností a územních samospráv. Firma JRK za sebou má již stovky projektů, díky nimž se obcím daří snižovat náklady na komunální odpady.

www.meneodpadu.cz


Skanska a.s.


Skanska je jednou z největších společností na světě poskytujících služby v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Základním předmětem činnosti jsou všechny obory stavebnictví, vývoj a prodej vlastních bytových a komerčních projektů, správa majetku a související služby.

www.skanska.cz


VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.


Významná společnost, která se na území České republiky věnuje vodohospodářským službám, energetickým službám a odpadovému hospodářství.

www.veolia.cz


Již 12 let poskytují konzultační služby pro soukromý a veřejný sektor v ČR i zahraničí. Zajistíme financování vašeho nápadu. Pomůžeme řídit vaše klíčové projekty. Poradíme, jak efektivně vést vaši organizaci a navrhneme optimální komunikační strategii

www.naviga4.cz

Velvyslanectví Nizozemského království

Akci podporuje Velvyslanectví Nizozemského království v Praze.

www.holland.com

Mediální partneřiNa projektu spolupracují
Sdružení místních samospráv ČR

www.smscr.cz


Národní síť Zdravých měst ČR

www.zdravamesta.cz

Akce Ukliďme Česko

www.uklidmecesko.cz

Vystavující
ASIO, spol. s r.o.Společnost ASIO působí na českém trhu již od roku 1993. Pracuje v oboru vývoje, výroby a dodávek technologií pro čištění odpadních vod, úpravu vod a čištění vzduchu.

www.asio.cz


RESPIRO, utopia design s.r.o.Společnost RESPIRO se již od roku 2004 věnuje designu a výrobou up-cyklovaných výrobků. Své zákazníky, ale i poroty mezinárodních designových soutěží, oslovují vtipem, nápadem, stylem a kvalitou.

www.b2b.respiro.cz


BEKON GmbH

www.bekon.cz


VERB Group s.r.o.

www.verb.cz

One thought on “Partneři konference

Napsat komentář