Partneři konference


Konference se koná pod záštitou Ministerstva životního prostředí.

Konference se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.

HLAVNÍ PARTNER
JRK Česká republika s.r.o.

Přední československý inovátor v oblasti optimalizace odpadové politiky podniků, domácností a územních samospráv. Firma JRK za sebou má již stovky projektů, díky nimž se obcím daří snižovat náklady na komunální odpady.

www.meneodpadu.cz

PARTNEŘI
Transform a.s. Lázně BohdanečSpolečnost Transform a.s. Lázně Bohdaneč je přední evropský výrobce kvalitních výrobků z recyklovaných plastů pod názvem Traplast™. Produkty nepodléhají povětrnostním vlivům, hodí se pro dům i zahradu, uplatní se v zemědělství a odolají i průmyslové zátěži.

www.recyklace.cz

Vystavující partneři


RESPIRO, utopia design s.r.o.Společnost RESPIRO se již od roku 2004 věnuje designu a výrobou up-cyklovaných výrobků. Své zákazníky, ale i poroty mezinárodních designových soutěží, oslovují vtipem, nápadem, stylem a kvalitou.

www.b2b.respiro.cz


Ernst & Young, s.r.o.EY je jednou z prvních poradenských firem, které otevřely své kanceláře ve střední a východní Evropě. V České republice působí již od roku 1991. V současnosti má přes 1 100 zaměstnanců v Praze, Brně a Ostravě. Poskytují poradenské služby téměř dvěma tisícovkám českých i mezinárodních klientů.

https://www.ey.com/cz/cs/home
JELÍNEK-TRADING spol. s r.o.SPolečnost Jelínek trading se věnuje recyklací plastů a výrobou zahradních kompostérů. Mají projkety jako kompostery.cz, plastožrout.cz a pro-technologie. Zároveň dodávají špičkové technologie pro separaci, detekci, odprašování i přepravování materiálů v jakémkoliv provozu.

www.jelinek-trading.cz


CYRKL Zdrojová platforma s.r.o.


Společnost CYRKL je burza druhotných surovin. Spojuje ty, kteří shání druhotné suroviny s těmi, kteří mají co nabídnout.

www.cyrk.cz
People in Safety s.r.o.Společnost People in Safety s.r.o., se zabývá prodejem, úpravou a výstavbou velkého spektra objektů z recyklovaných lodních kontejnerů. V dnešní době kdy máme dostupnou technologii abychom mohli být takřka nezávislí na dodávce vody, elektrické energie ale i při nakládání s odpady, směřujeme k úplné nezávislosti.

www.peopleinsafety.cz
Vogelsang CZ s.r.o.Firemní filozofie společnosti Vogelsang CZ s.r.o. je být stále o krok na před pro své zákazníky a životní prostředí. Vogelsang vyvíjí a vyrábí široké spektrum výkonných strojů a zařízení pro průmysl, zemědělství a potřeby obcí. Hlásí se k odpovědnosti za ochranu životního prostředí. U nabídky svých výrobků vědomě sází na trvale udržitelná technická řešení jako bioplyn, recyklace nebo čističky odpadních vod.

www.vogelsang-czech.cz


ERCTech a.s.


Společnost ERCTech se zabývá výzkumem a vývojem stavebních hmot pocházejících z recyklátů ze stavebně demoličních odpadů pro reálné využití ve stavebnictví.

www.erc-tech.eu


SENSONEO j. s. a.


Řešení Sensoneo pro efektivní menežment odpadu umožňuje městům a obcím účině bojovat proti neustále rostoucímu objemu odpadů.

www.sensoneo.com

Mediální partneři
Třetí ruka

www.tretiruka.czOdpadové fórum

www.odpadoveforum.cz

Profi Press s. r. o.

www.profipress.cz


Obnovitelně.cz

www.obnovitelne.cz

Na projektu spolupracujíAkce Ukliďme Česko

www.uklidmecesko.cz

Máte zájem prezentovat na konferenci své zkušenosti, výrobky a stát se partnerem? Zviditelnit svoji značku, posílit svoje postavení na trhu na navázat nové kontakty? Kontaktujte nás na email laura@incien.org. Vždy hledáme takovou formu partnerství, která Vám pomůže udržitelným způsobem rozvíjet Vaše aktivity, naplňovat Vaše cíle a odpovídá možnostem Vašeho rozpočtu.

One thought on “Partneři konference

Napsat komentář