Partneři konference


Konference se koná pod záštitou Ministerstva životního prostředí.

Konference se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.

HLAVNÍ PARTNER
JRK Česká republika s.r.o.

Přední československý inovátor v oblasti optimalizace odpadové politiky podniků, domácností a územních samospráv. Firma JRK za sebou má již stovky projektů, díky nimž se obcím daří snižovat náklady na komunální odpady.

www.meneodpadu.cz

PARTNEŘI
ERCTech a.s.


Společnost ERCTech se zabývá výzkumem a vývojem stavebních hmot pocházejících z recyklátů ze stavebně demoličních odpadů pro reálné využití ve stavebnictví.

www.erc-tech.eu


Transform a.s. Lázně BohdanečSpolečnost Transform a.s. Lázně Bohdaneč je přední evropský výrobce kvalitních výrobků z recyklovaných plastů pod názvem Traplast™. Produkty nepodléhají povětrnostním vlivům, hodí se pro dům i zahradu, uplatní se v zemědělství a odolají i průmyslové zátěži.

www.recyklace.cz

Vystavující partneři


RESPIRO, utopia design s.r.o.Společnost RESPIRO se již od roku 2004 věnuje designu a výrobou up-cyklovaných výrobků. Své zákazníky, ale i poroty mezinárodních designových soutěží, oslovují vtipem, nápadem, stylem a kvalitou.

www.b2b.respiro.cz


Ernst & Young, s.r.o.EY je jednou z prvních poradenských firem, které otevřely své kanceláře ve střední a východní Evropě. V České republice působí již od roku 1991. V současnosti má přes 1 100 zaměstnanců v Praze, Brně a Ostravě. Poskytují poradenské služby téměř dvěma tisícovkám českých i mezinárodních klientů.

https://www.ey.com/cz/cs/home

Mediální partneři
Třetí ruka

www.tretiruka.czOdpadové fórum

www.odpadoveforum.cz

MODERNÍ OBEC

www.moderniobec.cz


Obnovitelně.cz

www.obnovitelne.cz

Na projektu spolupracujíAkce Ukliďme Česko

www.uklidmecesko.cz

Máte zájem prezentovat na konferenci své zkušenosti, výrobky a stát se partnerem? Zviditelnit svoji značku, posílit svoje postavení na trhu na navázat nové kontakty? Kontaktujte nás na email laura@incien.org. Vždy hledáme takovou formu partnerství, která Vám pomůže udržitelným způsobem rozvíjet Vaše aktivity, naplňovat Vaše cíle a odpovídá možnostem Vašeho rozpočtu.

One thought on “Partneři konference

Napsat komentář