Partneři konference


Konference se koná pod záštitou Ministerstva životního prostředí.

Konference se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.

HLAVNÍ PARTNER
JRK Česká republika s.r.o.

Přední československý inovátor v oblasti optimalizace odpadové politiky podniků, domácností a územních samospráv. Firma JRK za sebou má již stovky projektů, díky nimž se obcím daří snižovat náklady na komunální odpady.

www.meneodpadu.cz

PARTNEŘI
VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.


Významná společnost, která se na území České republiky věnuje vodohospodářským službám, energetickým službám a odpadovému hospodářství.

www.veolia.cz


ERCTech a.s.


Společnost ERCTech se zabývá výzkumem a vývojem stavebních hmot pocházejících z recyklátů ze stavebně demoličních odpadů pro reálné využití ve stavebnictví.


Vystavující
NRG flex, s.r.o.Společnost NRG flex, s.r.o. je generálním zástupcem výrobců plastových předizolovaných potrubí, izolovaných solárních připojení a technických izolací značky AUSTROFLEX, italského výrobce ocelových předizolovaných potrubí ECOLINE a německého výrobce výmněníkových stanic PEWO pro Slovenskou a Českou republiku.

www.nrgflex.sk


RESPIRO, utopia design s.r.o.Společnost RESPIRO se již od roku 2004 věnuje designu a výrobou up-cyklovaných výrobků. Své zákazníky, ale i poroty mezinárodních designových soutěží, oslovují vtipem, nápadem, stylem a kvalitou.

www.b2b.respiro.cz


Naviga4, s.r.o.Společnost Naviga4 je stabilní společnost, která je na trhu bez přestávky od roku 2003. V dotacích pro své klienty získali miliardy korun na jejich rozvoj. Jedná se o respektovaného partnera pro český stát, který pravidelně vyhodnocuje správnost a efektivnost nastavení dotačních programů.

www.naviga4.cz


Energy financial group a.s.EF Group se věnuje výstavbou a provozem vlastních energetických zařízení, investicí do moderních technologií, výzkumem a spoluprací s vysokými školami a dalšími aktivitami v oblasti životního prostředí a odpadového hospodářství.

www.ef-group.cz
VÁHY-JAS, s.r.o.Firma byla založena v roce 1990 ze specialistů, kteří měli dlouholeté zkušenosti při opravách a výrobě vah. Úspěšně se zabývá řešením problémů průmyslového vážení. Vyrábí automobilové váhy od 4 m do 18 m s váživostí do 60 t nebo dle požadavku zákazníka. Zajišťují záruční a pozáruční servis vah, výrobu vah, opravy vah, prodej a cejchování všech druhů elektronických a mechanických vah průmyslových, obchodních vah, mostních a jeřábových vah. Dále provádí kalibraci vah s akreditací od Českého institutu pro akreditaci, o.p.s.

www.vahyjas.cz

Mediální partneři

Obnovitelně.cz

www.obnovitelne.cz

Na projektu spolupracují
Národní síť Zdravých měst ČR

www.zdravamesta.cz

Akce Ukliďme Česko

www.uklidmecesko.cz

Máte zájem prezentovat na konferenci své zkušenosti, výrobky a stát se partnerem? Zviditelnit svoji značku, posílit svoje postavení na trhu na navázat nové kontakty? Kontaktujte nás na email laura@incien.org. Vždy hledáme takovou formu partnerství, která Vám pomůže udržitelným způsobem rozvíjet Vaše aktivity, naplňovat Vaše cíle a odpovídá možnostem Vašeho rozpočtu.

One thought on “Partneři konference

Napsat komentář