Téma cirkulární ekonomiky na TEDxPlzeň 2017!

Kruhy. Jsou všude kolem nás. Provázejí nás od nepaměti. Jsou univerzálně srozumitelné všem kulturám na Zemi. Definují a symbolizují dokonalost, koloběh života a smrti, svět, který nás obklopuje, vesmír, jednotu, řád.

Kruh se objevuje na prehistorických jeskynních malbách, v buddhistických mandalách i v nejmodernějších vědních disciplínách. Kruhem je definovaný okruh naší rodiny nebo přátel, jednota symbolizovaná skrze snubní prsten, sociální prostor, ve kterém se pohybujeme. Jednáme u kulatého stolu, sportujeme pod spojenými kruhy na olympijské vlajce a naše životy se někdy točí v kruhu.

Kruh je fenomén, díky kterému jsme definovali sami sebe, svou společnost, civilizaci. Jak jeho symboliku vnímáme dnes? Je pro nás stále důležitý? A pokud ano, bude tomu tak i v budoucnosti?

V matematice je kruh určen středem S a poloměrem r. Staňte se naším středem na TEDxPlzeň 2017. Těšíme se na Vás!

Komentář INCIEN: Za INCIEN a téma cirkulární ekonomiky na plzeňském TEDx vystoupí Soňa. Děkujeme realizačnímu týmu za úžasnou příležitost a těšíme se na zážitek, který se zapíše nejen do naší cirkulární historie. Srdečně zveme i naše skalní fanoušky a přátele. Bude se jednat o unikátní a nezapomenutelnou akci a budeme rádi, když u toho budete s námi!

 

Sdílejte tento článek na sociálních sítích