Tým

Soňa Jonášová, ředitelka

Soňa Jonášová, ředitelka

/ mail: sona@incien.org /

Je zakladatelkou Institutu Cirkulární Ekonomiky, z. ú. a absolventskou Mendelovy univerzity, Zemědělského inženýrství. „Jsem zastáncem toho, že my sami musíme započít změnu, kterou chceme vidět kolem sebe. Zajímá mě udržitelný rozvoj, produkce potravin, zemědělství, „cradle to cradle“ systémy, cirkulární ekonomika, networking, možnosti stáží a získávání zkušeností pro studenty vysokých škol.“

LinkedIn: linkedin.com/in/sonajonasova

Laura Mitroliosová, Projektový manager

Laura Mitroliosová, Projektový manažer

/ tel.: +420 727 958 870 / mail: laura@incien.org /

Je projektovou manažerkou Institutu Cirkulární Ekonomiky. V předešlých letech se pohybovala ve finanční sféře.

Fakturační adresa
IČ: 04065956
DIČ: CZ04065956
Cejl 37/62
602 00 Brno – Zábrdovice


Kontaktní adresa
Bolzanova 1
110 00 Praha 1Správní radaMarkéta Hanzlíčková

marketa@incien.org

Markéta vystudovala obor Environmental Sciences na prestižní Wageningen University v Holandsku. Je pro ni typický smysl pro pořádek a organizaci, což je důležitá vlastnost zejména při řízení projektů, které zdárně dotahuje do konce. V INCIENU má na starosti mezinárodní komunikaci a projektové řízení, rozvoj naší činnosti a je velkým přínosem v oblastni inovací a strategického řízení.

Ivana Jenerálová

ivana@incien.org

Ivana je zodpovědná za řízení mediálních vztahů a média komunikaci. Média ji lákala již v době, kdy studovala národohospodářství na VŠE. Prošla si pozicí redaktorky, šéfredaktorky a v závěru skončila na druhé straně barikády. V PR se pohybuje již od roku 2007 a v současné době řídí vlastní agenturu a specializuje se na tvorbu komunikačních strategií, poradenství a copywriting. Ivana má neocenitelné zkušenosti, díky kterým se posunujeme mílovými kroky kupředu.

Vojtěch Vosecký

vojtech@incien.org

Vojtěch v tuto chvíli studuje v Holandsku na Wageningen University magisterský obor Urban Environmental Management se zaměřením na technologie a podnikatelství. Podílí se jak na strategickém řízení INCIENu, tak i na konkrétních projektech, které inicioval při svém pobytu v ČR. Vojtěch v zahraničí obstarává mezinárodní komunikaci, navazování partnerství a sbírá inspiraci pro naše další projekty.

Dozorčí radaJana Pospíšilová


Rostislav Andrlík


Bohuslav Máša

Napsat komentář