Uplatnění v INCIEN


Institut Cirkulární Ekonomiky je nevládní nezisková organizace, která se zaměřuje na inovativní environmentální management

V INCIEN máme už od začátku jasnou strategii ve vztahu ke studentům a mladým lidem – nechávat je nastupovat na naši palubu kdykoliv pocítí potřebu se něco nového naučit a přitom plout na naší společné cestě. Stejně tak jsme ale otevřeni pro spolupráci se zkušenými projektovými manažery, kteří s námi pracují interně i externě, vždy však přesně tak, jak to vyhovuje oběma stranám. Nemáme pevná pravidla pro přijímání zaměstnanců, protože fungujeme podle pravidel Svobodných firem (více o tomto konceptu najdete na webu slusnafirma.cz, což je jedna z mála platforem, kterých je INCIEN členem).
Zájemci o stáž mohou najít aktuálně vypsané pozice na webu www.xflow.cz, kde má INCIEN svůj profil, kde zveřejňují aktuálně otevřené pozice. Pokud pozici nenajdete, a i přesto máte unikátní nápad, jak se zapojit a pomoct rozvíjet cirkulární ekonomiku v Čechách, napište dle instrukcí níže na e-mail recepce@incien.org. Zájemci o uplatnění však mohou psát kdykoliv, a to nejlépe takovou formou, která nám hned odhalí, jestli si navzájem budeme sedět. V rozhodování a diskuzi o možnostech zapojení nám pomůže, když nám k životopisu nebo motivačním dopisu (ať už je zpracován v dokumentu v příloze, či v těle e-mailu) napíšete zejména tyto informace:

– Kdo jste a proč se k nám hlásíte.
– Jaká témata byste u nás rádi rozvíjeli (pomůže vám, když si projdete náš web či portál www.zajimej.se a trošku se poohlédnete po tom, čemu se už INCIEN věnuje a v čem bychom se mohli sladit).
– V čem jste dobří a na čem byste naopak rádi zapracovali.
– Kolik prostoru na spolupráci máte a také uvítáme, pokud rovnou uvedete, jestli hledáte placenou či dobrovolnickou pozici, stáž, nebo zaměstnání.

Kreativitě se meze nekladou. Klidně nahrajte video, napište průvodní dopis přesně tak, jak to cítíte, nebo vymyslete zcela novou formu. Na oficiality si zrovna dvakrát nepotrpíme.

P.S.: Pokud vás zajímá, jak stáž u nás hodnotí Terka, Káťa nebo Štěpán, blogy najdete při hledání slova „stáž“ ve vyhledávání na našem webu.