Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jak firmu zviditelnit v zahraničí: webinář o veletrzích

14. března 2024, 10:00 - 10:30

V rámci spolupráce s Ministerstvem průmyslu a obchodu a CzechTrade přinášíme informativní webinář, který má za cíl představit příležitosti spojené s mezinárodními veletrhy a představit formy podpory MPO. Zástupci z MPO a CzechTrade vám rádi odpoví na vaše konkrétní otázky.

KDY: Online 14. března 2024 od 10:00 do 10:30.
PRO KOHO: Pro členy našeho Hotspotu a další podnikatelské subjekty, které mají zájem dozvědět se více o výhodách účasti na veletrzích.
REGISTRACE: Probíhá skrze tento formulář.
JAK: Na vámi uvedený e-mail vám bude den před akcí zaslán odkaz na ZOOM webinář.

PROGRAM

  • Úvod moderátora, Kristýna Spěváková, vedoucí Českého cirkulárního hotspotu (INCIEN)
  • Veletrhy a jejich podpora od MPO: Co vám účast na veletrhu přinese? Miroslav Scheiner, manažer speciálních projektů, Ministerstvo průmyslu a obchodu
  • Praktické zkušenosti z veletrhu ECOMONDO a podpora českých firem v zahraničí agenturou CzechTrade, Marek Atanasčev, vedoucí zahraniční kanceláře, CzechTrade Itálie
  • Otázky a odpovědi

ORGANIZÁTOR

Český cirkulární hotspot je platforma, která spojuje firmy, vládní, nevládní i oborové organizace, vzdělávací a výzkumné instituce i jednotlivce napříč odvětvími pro společný cíl – úspěšné zavádění cirkulárních principů do praxe. Aktivně spolupracujeme, diskutujeme a sdílíme příležitosti i dobrou praxi.

Těšíme se na viděnou,
tým Hotspotu

Podrobnosti

Datum:
14. března 2024
Čas:
10:00 - 10:30