Školení pro váš tým

Důvodů, proč vzdělávat své kolegy nebo zaměstnance, je vícero. Cirkulární ekonomika nabývá na významu a začíná pronikat do agendy firem všech oblastí. Po letech praxe a desítkách školení umíme srozumitelně představit i složitější tématiku a rádi zohledníme, co právě řešíte. Pokud potřebujete dohnat znalosti, namotivovat své spolupracovníky nebo ukotvit svou politiku udržitelnosti, školení je skvělý začátek. Vyberte si jednu ze tří nabízených variant a spojíme se.

Petr Novotný

Seniorní konzultant

Vyberte si

Trojlístek výhod

Platba na míru

Školení si můžete kdykoli předplatit a termín konání doladíme podle vašich potřeb.

Školení od profíků

Témata, která přednášíme, řešíme minimálně 5 dní v týdnu a školíme pravidelně pro velké i malé firmy.

Srozumitelnost především

Hovoříme řečí odborníků, ale také začátečníků a bereme v potaz vaše požadavky.

Pro koho to děláme

Spokojení zákazníci

Máte zájem?

Chcete více informací nebo rovnou zaslat nezávaznou objednávku? Cena standardního dvouhodinového školení je 19 900 Kč + dopravné 8 Kč/km. Pokud budete mít zájem o specifický obsah nebo formát, stačí vyplnit vzkaz ve formuláři. Děkujeme!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů podle těchto zásad.

S kým se uvidíte

Naši experti využívají veškeré know-how naší organizace. Jako jediní máme vlastní výzkumný tým a za sebou desítky analýz v terénu.

V oboru jsme již 10 let a máme řadu spokojených klientů i silných partnerů. Hlídáme si aktuální legislativní rámec a neustále se vzděláváme.

PETR NOVOTNÝ

Petr je vystudovaný ekonom, ale má mnoho dalších zájmů jako energetika nebo ochrana životního prostředí. Od práce ve velké nadnárodní společnosti přes projektový management došel až na pozici seniorního experta. Na jeho stole končí vše, co se týká zálohování, odpadového hospodářství, bioodpadu nebo cirkulárních analýz.

Eva Ryšavá

Eva má vystudovánu Fakultu technologie ochrany prostředí na VŠCHT v Praze. Během studia strávila semestr v portugalském Aveiru, kde se blíže seznámila s konceptem cirkulární ekonomiky. V následujících letech se věnovala také problematice legislativy životního prostředí a jejímu využití v praxi. U nás má Eva na starost odpadové analýzy a podporu výzkumných činností Think Tanku.

Zajímají vás další služby?

Kromě školení se věnujeme také dalším činnostem, které podporují zavádění cirkulární ekonomiky do praxe. Jsme otevřeni novým spolupracím i odborným zakázkám.

Kde nás najdete

Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú.,
Hybernská 998/4, 110 00 Nové Město

Naše sídlo a fakturační údaje

Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú.,
Purkyňova 648/125, 612 00 Brno – Medlánky
IČO 04065956, DIČ CZ04065956

Cirkulární newsletter

Jednou měsíčně posíláme novinky ze světa cirkulární ekonomiky, pozvánky na akce nebo tipy na důležité zdroje. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle těchto zásad