Jsme spolehlivým partnerem na cestě k cirkularitě

Chcete ve svém provozu nebo obci efektivněji nakládat s materiály a odpady? Hledáte cestu, jak snížit svou emisní stopu a využít ekonomické příležitosti cirkulárních opatření? Máme expertní znalost dat i legislativy a naše konzultace vám mohou ušetřit spoustu času, zdrojů i energie.

Legislativa
Materiály a odpady
ESG reporting
Úspory

Proč právě my

Máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme variabilní řešení od analýzy po implementaci. Díky výzkumné činnosti jsme o krok napřed – pracujeme s aktuálními a relevantní daty. Staneme se vaším spojencem v soukromém i veřejném sektoru.

Jednorázová konzultace

Máte otázky a potřebujete expertní odpovědi?

Sestavte si seznam dotazů a pozvěte nás na online či offline schůzku. Platíte od hodiny a k ničemu se nezavazujete. Jen se rychleji zorientujete v problematice, ověříte si další postup nebo získáte odborný posudek, na cokoli je třeba. Rozsah témat je velký, od cirkulárních opatření přes odpady až po legislativní povinnosti. Ozveme se do 3 dnů a konzultaci realizujeme do 2 týdnů, nebo vás propojíme na ty správné kontakty. Cena služby je 2 000 Kč za hodinu (bez DPH).

Služby pro firmy

Podporujeme dekarbonizaci české ekonomiky a připravujeme české podniky na zelenou transformaci. Pomohli jsme více jak 100 firmám – poskytujeme konzultace, analýzy i školení. Můžeme vás provést českou i evropskou legislativou. Navíc umožňujeme realizaci konkrétních cirkulárních opatření, která vedou ke snížení provozních nákladů a posílení konkurenceschopnosti.

Spokojení zákazníci

Služby pro veřejnou správu

Potýkáte se s otázkou, jak zajistit dostatečnou míru vytříděnosti recyklovatelných odpadů? Nevíte, jak již v roce 2025 docílit požadovaných 60 %? Pokud si nejste si jisti, jak naložit s blížícím se zákazem skládkování a chcete optimalizovat náklady, pomůžeme vám získat dostatečné znalosti, zkušenosti i zdroje.

Máte zájem?

Přejete si vstupní konzultaci? Potřebujete poradit nebo máte doplňující otázky? Rádi vám nabídneme individuální řešení, nezávazný pohovor i potřebné podklady.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů podle těchto zásad.

Kdo se s vámi spojí

Konkrétní službu vždy zajistí odborný vedoucí a několik dalších pracovníků. Předem s vámi dohodneme všechny náležitosti i detaily provedení. Pavel Zedníček má na starosti agendu firem, Eva zase veřejnou správu.

PETR NOVOTNÝ

Petr je vystudovaný ekonom, zajímá ho energetika a má rád přírodu. Tato kombinace ho dovedla od práce ve velké nadnárodní společnosti přes projektový management k práci pro INCIEN. Na jeho stole končí vše, co se týká udržitelné energetiky nebo biologicky rozložitelných odpadů.

Eva Ryšavá

Eva má vystudovánu Fakultu technologie ochrany prostředí na VŠCHT v Praze. Během studia strávila semestr v portugalském Aveiru, kde se blíže seznámila s konceptem cirkulární ekonomiky. V následujících letech se věnovala také problematice legislativy životního prostředí a jejímu využití v praxi. U nás má Eva na starost odpadové analýzy a podporu výzkumných činností Think Tanku.

Zajímají vás další služby?

Kromě konzultací se věnujeme také dalším činnostem, které podporují zavádění cirkulární ekonomiky do praxe. Jsme otevřeni novým spolupracím i odborným zakázkám.