Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pracovní skupina: Kuchyňský bioodpad

22. ledna 2024, 14:00 - 16:00

Pracovní skupina se zaměřuje na biologicky rozložitelný odpad z domácností, který v současnosti většinou není efektivně separován a zpracován. Využití tohoto odpadu, jakožto materiálu pro získání nových forem energie, jako jsou elektřina či plyn, nebo jeho využití v podobě hnojiva, jsou z hlediska cirkulární ekonomiky velmi perspektivní. Cílem skupiny je identifikovat, kde systém nakládání s těmito odpady dnes selhává a navrhnout efektivnější způsoby pro nakládání s ním. Toto téma a naše společná doporučení rovněž chceme dostat ke klíčovým decision-makerům, stejně jako jej komunikačně pozvednout u širší veřejnosti.

Pravidelní členové budou v nejbližší době pozváni emailem. Nové členy prosíme o registraci – napište Veronice () a ta vám zašle více informací.

________________

Český cirkulární hotspot je akční platforma pro podporu cirkulární ekonomiky v praxi.

Aktuálně máme přes 70 členů, pro které v průběhu roku připravujeme pracovní tematická setkání, vzdělávací program, networking nebo newsletter plný cenných zdrojů a aktualit. Nabízíme několik druhů členství a možnosti zapojení, pokud vás zajímá více, neváhejte nás kontaktovat a třeba se na další akci potkáme i s vámi.

Podrobnosti

Datum:
22. ledna 2024
Čas:
14:00 - 16:00

Místo konání

Kampus Hybernska
Hybernská 4
Praha, 11000 Česká republika
+ Google Mapa