Načítám Akce

« Všechny Akce

Pracovní skupina: Textil, aktuality v oblasti cirkulárního textilu

5. června 2024, 9:00 - 10:30

Online setkání pracovní skupiny Textil se zaměří na aktuality v oblasti cirkulárního textilu a také na novinky u členů. Účastníci se dozví plán aktivity na další období.

V rámci textilní pracovní skupiny se setkáváme s odborníky z praxe, sdílíme současné bariéry a příležitosti v oblasti cirkulární ekonomiky, zaměřujeme se na evropskou legislativu a povinnosti výrobce, recyklaci použitého textilu a další. Již nyní máme v Hotspotu významné hráče z oblasti textilu a módy a další aktéry z textilního dodavatelského řetězce. Členům skupiny pomáháme skrze webináře, exkurze, kulaté stoly a další aktivity plnit své cirkulární cíle & závazky.  

Členové Textilní pracovní skupiny obdrží pozvánky do svých kalendářů. Ostatní členy Hotspotu se zájmem o setkání prosíme o kontaktování Niny na 📧 nina.hromadkova@incien.org.

____________________

Český cirkulární hotspot je akční platforma pro podporu cirkulární ekonomiky v praxi.

Aktuálně máme přes 70 členů, pro které v průběhu roku připravujeme pracovní tematická setkání, vzdělávací program, networking nebo newsletter plný cenných zdrojů a aktualit. Nabízíme několik druhů členství a možnosti zapojení, pokud vás zajímá více, neváhejte nás kontaktovat a třeba se na další akci potkáme i s vámi.

Podrobnosti

Datum:
5. června 2024
Čas:
9:00 - 10:30