Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pracovní skupina: Textil, diskuze k digitálním produktovým štítkům

29.11.2023, 9:00 - 11:00

Setkání pracovní skupiny Textil s tématem diskuze – digitální produktové štítky (DPP)

Víte, že DPP budou povinné pro ty, kdo uvádějí výrobky na evropský trh? Pokud se chcete dozvědět více, začněte s tímto dotazníkem, kde zjistíte základní informace k připravované legislativě.

V rámci textilní pracovní skupiny se setkáváme s odborníky z praxe, sdílíme současné bariéry a příležitosti v oblasti cirkulární ekonomiky, zaměřujeme se na evropskou legislativu a povinnosti výrobce, recyklaci použitého textilu a další. Již nyní máme v Hotspotu významné hráče z oblasti textilu a módy a další aktéry z textilního dodavatelského řetězce. Členům skupiny pomáháme skrze webináře, exkurze, kulaté stoly a další aktivity plnit své cirkulární cíle & závazky.  

Členové Textilní pracovní skupiny obdrží pozvánky do svých kalendářů. Ostatní členy Hotspotu se zájmem o setkání prosíme o kontaktování Niny na 📧 nina.hromadkova@incien.org.

____________________

Český cirkulární hotspot je akční platforma pro podporu cirkulární ekonomiky v praxi.

Aktuálně máme přes 70 členů, pro které v průběhu roku připravujeme pracovní tematická setkání, vzdělávací program, networking nebo newsletter plný cenných zdrojů a aktualit. Nabízíme několik druhů členství a možnosti zapojení, pokud vás zajímá více, neváhejte nás kontaktovat a třeba se na další akci potkáme i s vámi.

Podrobnosti

Datum:
29.11.2023
Čas:
9:00 - 11:00

Místo konání

VNITROBLOK
Tusarova 31 + Google Mapa