Buďte s námi v kontaktu: INCIEN na sociálních médicíh

Ačkoliv se snažíme maximálně zůstat ve fyzickém kontaktu s našimi fanoušky, klienty, partnery i všemi, kteří sympatizují s principy cirkulární ekonomiky, ne vždy to zvládáme. Proto rádi informujeme o našich činnostech na různých sociálních médiích pro to, abyste nás mohli sledovat a vždy věděli, co se u nás děje. 

Facebook: pro naše fanoušky se snažíme naše aktivity a aktuality shromažďovat na síti Facebook. Považujeme ji za komunikátor, který nám umožňuje získat rychlou zpětnou vazbu a zjistit, co naši Facebookoví přátelé rádi slyší a vidí. Skrz Facebook se s námi můžete spojit, sledovat naše projekty a novinky z INCIEN a být s námi v aktivním kontaktu.

Twitter: Twitter je síť s krátkými a rychlými informacemi, které chceme aby od nás vyletěly do světa. Jasně stručně výstižně.

Google+: je pro nás síť, kde stejně jako na Facebooku nebo Twitteru sdílíme fotky, články a informace, které by se měly dostat mezi naše klienty, partnery a fanoušky. Sdílíme informace o námi pořádaných akcích, přednáškách, aktivitách a jednoduše o tom, co je u ná snového.

Linkedin: Linkedin je síť profesionálů a my jsme na ní též. Sdílíme zde naše aktivity stejně tak jako nabízíme pracovní místa či příležitosti se dobrovolně zapojit. Dejte nám o sobě vědět třeba díky této síti.

Instagram: zde sdílíme inspiraci, fotky a videa, která souvisí s principy cirkulární ekonomiky v praxi. Můžete se stát našimi „followery“ a díky označování našeho profilu @incien_org  nám dám vědět o tom, co jste kde viděli a co Vás zaujalo. Sledujte naše nejnovější příspěvky a klidně nás označte, pokud si myslíte, že se nás váš příspěvek týká!

Youtube: Pokud máme vlastní videa, tak je sdílíme na našem Youtube videokanále.

 

 

Sdílejte tento článek na sociálních sítích